Osiem tabu picia herbaty, aby schudnąć

Nie ma kilku osób, które decydują się na herbatę, aby schudnąć, ale czy znasz osiem tabu picia herbaty, aby schudnąć. Nie myśl, że herbata może pić swobodnie, jeśli możesz schudnąć. Jeśli popełnisz te osiem tabu , nie tylko go zmniejsz, ale także uszkodzić twoje zdrowie.

1 które są bardziej utlenione, a polifenole, które są bardziej utlenione, a polifenole, które są bardziej utlenione, i zawierają więcej polifenoli, które są bardziej utlenione. Osobisty takie jak aldehydy i alkohol mają silny wpływ stymulujący na ludzką błonę przewodu pokarmowego, które mogą łatwo wywołać choroby żołądka. Dlatego nowa herbata powinna pić mniej, a nowa herbata, która przechowuje mniej niż pół miesiąca, powinna unikać picia.

2. Picie herbaty

Ponieważ herbata jest zanieczyszczona przez szkodliwe substancje, takie jak pestycydy podczas uprawy i przetwarzania, powierzchnia liści herbaty ma pewne reszty. Nie pij.

3. Picie herbaty na pusty żołądek

Picie herbaty na pusty żołądek może rozcieńczyć sok żołądka, zmniejszyć funkcję trawienia i wysoką szybkość wchłaniania wody, co powoduje dużą ilość złych składników W herbatę, powodując zawroty głowy, panikę, słabe dłonie i stopy itp. Objaw.

4. Pij herbatę po posiłku

Herbata zawiera dużą ilość kwasu taninowego. Kwas taninowy może reagować z żelazem w żywności i wytwarzać nowe substancje, które są trudne do rozpuszczenia. Żelazo, żelazo, Nawet anemia. Prawidłową metodą jest picie herbaty na godzinę po posiłku.

5. Pacjenci z wrzodami piją herbatę

Kofeina w herbacie może promować wydzielanie kwasu żołądkowego, zwiększać stężenie kwasu żołądkowego i indukować wrzody, a nawet perforację.

6. Gorączka picie herbaty

Herbata zawiera świerszcze herbaty, która powoduje podwyższenie temperatury ciała. Zwolennicy technologii spożywczej zwolennicy: naukowo rozumieją żywność, rozsądna opieka zdrowotna dietetyczna!

7. Picie herbaty podczas menstruacji

Picie herbaty podczas miesiączki i picie mocnej herbaty, która może wywoływać lub pogorszyć zespół menstruacyjny. Eksperci medyczni stwierdzili, że w porównaniu z tymi, którzy nie piją herbaty, szansa na picie nawyków herbaty jest 2,4 razy wyższa, a ponad 4 filiżanki herbaty do picia herbaty dziennie wzrosło o 3 razy.

8. Usuwanie

Klimat jest inny w czterech sezonach, a rodzaje herbaty należy odpowiednio dostosować. Wskazane jest picie herbaty wiosną. Herbata kwiatowa może emitować zimne zło na zimę i promować narodziny ludzkiego ciała; pij zieloną herbatę latem, zielona herbata jest gorzka i zimna, może oczyścić ciepło , Podgrzej ciepło, detoksykują, zwiększ funkcję przewodu pokarmowego, promuj trawienie, zapobiegaj biegunce i zapobiegaj biegunce i zapobiegaj biegunce. Zakażenie skóry itp. Wskazane jest picie zielonej herbaty jesienią. Zielona herbata nie jest zimna ani gorąca. Może całkowicie wyeliminować pozostałe ciepło w ciele, przywrócić słodycz słodyczy i sprawić, że ludzie odświeżają. Istnieje pewna funkcja odżywcza.

Master Tea podczas picia herbatyMetoda warzenia, poprawna metoda parzenia jest również dobra do picia herbaty.

Kliknij ranking zimy, aby detoksykacja, sucha i schudła.
Gorąca herbata cytrynowa ma wpływ na zapobieganie rakowi skóry

Zielona herbata jest przepisem dla kobiety kobiety
[ 123] Picie zielonej herbaty i jedzenie grzybów może zapobiec raka piersi

Pij wybielanie zielonej herbaty w letnim podwójne działanie ochrony przeciwsłonecznej

Herbata czosnkowa może zapobiec grypie

Picie herbaty niezmieniony