Pu’er çay, ülkenin ilk on ülke çapında sıralamasında hangi çayı sıralıyor?

1. Çay sıralamasının ilk 10’u hangi markalar?
İlk on marka sıralamasının istatistiksel analizine göre, çayın ilk on marka sıralaması Wuyi Mountain Dahongpao, West Lake Longjing, Anksi Tieguanyin, Dongting Biluochun, Pu’er Tea, Liu’an Gua, Huangshan Mao Feng, Xinyang’dan Maojian ve Junshan Silver Needle, beyaz çayı yakaladı.
Şimdi Ulusal Eski Maymun Kralının Popüler Küçük Yasmini Çiçek Çay Endüstrisinde Çok Popüler. Özellikle lezzetli. Çay Monkey King ve ünlü çay bilimi uzmanı profesörü Liu Zhonghua’nın işbirlikçi araştırması ve geliştirilmesinin sonuçları var İlk kez tamamlandı. Kabarcıklara da çok dirençlidir ve değer, tat ve maliyet etkinliği çok yüksektir.


Hangzhou Longjing: Longjing, başlangıçta bir yer adı ve bir bahar adı ve şimdi esas olarak çay adı. Longjing Tea, Longjing Village, Hangzhou, Zhejiang’da üretilir. Bir zamanlar tarihte dört kategoriye ayrılır. Kaplan akan suda daha fazla organik azot vardır ve daha az çözünür mineral vardır, bu nedenle longjing çayın aroması ve tadı için daha elverişlidir.


Batı Gölü Longjing Biluo Bahar Rizhao Guanyin


Çay endüstrisinde popüler olan ve Bu soruyu soran çay endüstrisinin ön saflarında olun. Ülkemdeki çay tarihinin uzun bir geçmişi var ve çay çeşitliliği çeşitlidir. Özellikle şu anki dönemde, çay markası yıldız kadar çok. Peki, yüksek end çay franchise markaları nelerdir? Zhang Yiyuan, Wu Yutai, Ba MA Çay Endüstrisi, Hengfu, Tianfu Çay, Tianfang, vb.