Ne marka hediye siyah çay satın almak

1. Hangi marka hediye çayı iyi
hediye hediyeleri veya içtiğiniz çay. Sadece markaya bakmayın, fiyatınızı satın alırsanız ve çay iyi değilse, çift kayıp değildir. Zenginlik kaybetti ve yüzünü kaybetti. Size çay seçimi hakkında bilgi edinmeyi öğretelim:
Renk ve netlik: Genellikle iyi çay, rengi orijinal rengi ile uyumludur.
Bununla birlikte, bazı çayların hammaddelerin hassasiyeti ile çok ilgisi vardır. Her çayın rengi farklıdır. Buna ek olarak, çayın safsızlıkları olup olmadığına bağlıdır. Çok fazla safsızlık olan çay her zaman insanlara düşük ürün hissi verirse, iyi çay safsızlıklarda nadir olmalıdır.
Son olarak, kaliteli bir çay markası satın almak istiyorsanız, çayı misafirperverliğin resmi web sitesinde rezerve edebilmeniz önerilir. Çay ağaçları zararlıların altında kaldırılır ve kalite kesinlikle kontrol edilir. Ancak, her yıl Jiupin’deki çay sayısı küçük ve önceden rezerve edilmesi gerekiyor!


Yi Tieguanyin
Yıllar boyunca yaşlılar Oolong çay gönderdi. Tieguanyin Oolong Çayı’na aittir ve Çin’deki ilk on ünlü çayın temsilcisidir. Yeşil çay ve siyah çayda, yarı verimli çaya aittir. Tiaguanyin “Guanyin Rhyme”, koku ve zarif kafiye, “Qi Bubao yu xiangxi adam Xun Xile Ridge Yun Tao’ya özgüdür. Tieguanyin sadece lezzetli değil, aynı zamanda doğal olarak lezzetlidir ve sağlık işlevi de çayda en iyisidir. Çay doğası nispeten daha yumuşaktır, bu da insan midesi üzerinde çok fazla tahriş etkisi olmayacaktır ve tieguanyin çayı, insan vücudu üzerinde daha iyi bir antioksidan etkiye sahiptir ve bu da yaşlanmaya etkili bir şekilde savaşabilir. İçmek genellikle iyi bir sağlık etkisi oynayabilir.
2. Pu’er Çay
Pu’er çayı siyah çaya aittir. Yunnan’da Pu’er Konağı’nda (şimdi Pu’er City) eski olduğu için adlandırılmıştır. Şimdi Pu’er çay alanında üretilen çaya atıfta bulunarak, Yunnan çay alanının Yunnan büyük yaprak türlerindeki Pu’er çay alanını tanıyan bir hammaddedir. Renk kahverengi kırmızı, iç doku çorbası kırmızı ve parlak, aroma benzersiz Chen Xiang, tadı yumuşak ve yaprak tabanı kahverengi kırmızı. Çiğ çay ve pişmiş çay vardır, çiğ çay doğal olarak fermente edilir ve pişmiş çay yapay olarak pişirilir.

Çiğ ve olgun Pu’er Çay’ın performansı ve etkisi farklıdır ve insan vücudu üzerindeki sağlık etkileri aynı değildir. Sezonla çay seçimi değişir, böylece çay seçmek için çay seçmek için Çay ve etkinliğin özellikleri. Sonbaharda çay içmek güçlüdür ve sonbaharda hava kurudur ve “kuru gaz sipariş edilmelidir”. Genellikle popülasyonu kuru hale getirir. Yarım ömürlü ve fermente ile pu’er çayı içmeniz tavsiye edilir. Bu şekilde çay içmek orta düzeydedir ve soğuk veya sıcak değildir, bu da sonbahar havası için çok uygundur.
Üçüncüsü, siyah çayın küçük türleri
Zhengshan küçük üreme siyah çayı, dünyanın siyah çayının yaratıcısıdır. Küçük Lapshan türleri olarak da bilinen, Çin’de üretilen bir tür siyah çaydır. Çay, çok güçlü bir kokuya sahip çam iğneleri veya çam yakacak odun ile sigara içilir. Zhengshan’ın küçük üreme alanı Fujian eyaletinin Wuyishan şehrinde. Sigara içmek nedeniyle, çay yaprakları siyahtır, ancak çay çorbası koyu kırmızıdır. Zhengshan küçük cins siyah çay, köri ve et yemekleri için çok uygun olan en eski siyah çaydır. Zhengshan küçük üreme siyah çay dış şekil şerit şişmandır,Renk karanlık, ıslandıktan sonra çorba kırmızı, aroma bir çam dumanı ile yüksek, tat yumuşak, longan çorbasının lezzetiyle, longan çorbasının lezzetini ekleyin, süt çayı lezzeti değil Azaltılmış, şurup benzeri bir süt çayı oluşturan sıvı renk daha da renkli.
Dördüncü, Wuyishan Dahongpao
Wuyishan Dahongpao, Wuyi Dağı’ndaki en prestijli çaydır. “Çay Kralı” olarak bilinir ve Jiulong’da dik bir kaya duvarı üzerinde büyür. Tea Master tarafından değerlendirildikten sonra, büyük kırmızı cobe çayı 9 kez koştu ve orijinal çayın gerçek tadı henüz kapalı değildi -Osmanthus kokusu. Diğer ünlü çay 7 kez koştu ve tadı çok hafifti. Sonuç olarak, “Çay Kralı” “Çay Kralı” nın tacıydı ve yurtiçinde ve yurtdışında ünlüdür. Dahongpao (Çin’deki ilk on ünlü çaydan biri) Fujian eyaletindeki Wuyi Rock Çayı (Oolong Çayı) ‘da ünlü bir hazine. Wuyi Rock Çay’da en iyi kalite. Fujian Chong’an’ın güney kesiminde Wuyi Dağı’nda üretiliyor. Wuyi dağına dikilmiş birçok çay ağacı türü vardır.

Şimdi yaşlılara doğru çayı nasıl seçeceğimi biliyorum? Çay göndermek, evliyal dindarlığı ifade etmenin bir yoludur, ancak yaşlıların ihtiyaç duyduğu şey eşlik etmektir. Sadece yaşlılara iyi çay göndermeyin. Aradığınızda, bir tencere çay yapın ve oturun ve konuşun Bu sizden daha bükülmüş olacak


TiaGianyin.


Tianfu çayı hala mevcut olmalıdır
2. İnsanları göndermek için genellikle hangi marka çay?
Çay ister diğer eşyalar olsun, en önemli şey nesneyi görmektir. İşte referans için bazı öneriler:

1. Ne tür bir kişinin verdiği görün. Eğer onurlu bir yetkili ise, herhangi bir çayı önemsemenize gerek yok, sadece pahalı olun.
2. Nesne tercihine bakın. Yani, diğer parti ne çay verildiğini içmeyi sever.
3. Bakın tabu olup olmadığına bakın. Bazı çayların insan vücudu üzerinde belirgin bir etkisi vardır, bu nedenle uygun olmayan çay teslim edilemez. Örneğin, tieguanyin çok kokulu ve renk iyidir, ancak midenin uyarılması nispeten büyükse. Diğer taraf ise İyi değil, bunu göndermeyin.

Şu anda piyasada daha fazla çay yaprağı var, Tieguanyin, Pu’er, Dahongpao ve Beyaz Çay. Fiyat farklı seviyelerde düzinelerce dolar. ]
Daha önce başkalarının çay rengine çayı gönderdim. Bunun da iyi olduğunu, ambalajın uzun olduğunu hissediyorum. Bir hediye alırsanız, daha zevkli görünecektir.


İyi kalite, satın alma sürecinde patrona sorabilirsiniz! Tabii ki, kavanoz veya kutularda dolu olan yüksek -end olmak gerekir. Kişinin kişiliği için de uygundur. Kişiliği nispeten neşeliyse, koku daha doğal olarak göndermeniz önerilir.
Çay kalitesi iyi veya kötüdür. Bilimsel bir enstrüman ve yöntem tanımlaması olmadığında, dört yönden değerlendirilebilir: renk, koku, tat ve şekil. Ve bu dört yönü çay kalitesinin kalitesini değerlendirmek için kullanın ve genellikle tanımlamak, koklamak, dokunmak ve kaliteyi kullanın. Yani görünüme, renklere bakmak, aromayı koklamak, şeride dokunmak, çorbayı tatmak için açacak. ÖzellikleAşağıda: Renge Bakın —- Farklı Çay farklı renk özelliklerine sahiptir. Yeşil çaydaki kızarmış yeşil sarı -yeşil olmalı, yeşil yeşil koyu yeşil olmamalı ve longjing parlak yeşilde biraz bej olmalı; yeşil çay rengi koyu ve koyu kahverengi ise, kalite zayıf olmalı . Yeşil çayın ten rengi açık yeşil veya sarı -açık ve parlak olmalıdır; eğer koyu sarı veya bulanıksa, iyi çay olmamalıdır. Siyah çay siyah ve yağlı olmalı, çorba kırmızı ve parlak olmalı ve paralel çay çorbasının bir kısmı çay kabının etrafında yaygın olarak “altın daire” olarak bilinen sarı yağ halkaları dairesi oluşturabilir; Oolong çayı mavi kahverengi ışık yapmak daha iyidir. Şekle bakın —- Çay kalitesini çay şeklinden yargılayabilirsiniz, çünkü çay kalitesi doğrudan çay toplama ile ilgilidir ve aynı zamanda yansıtan çay yapımı ile ilgilidir. Çayın şekli. İyi bir longjing çayı gibi, şekil hafif, düz, düz, bir kase çivi gibi; iyi çay çayı, sıkı ve tek tip granüller; iyi gongfu siyah çay şeritleri sıkı, kırmızı -ezilmiş çay granülleri düzgün ve çizilmiş; .. .. Kalite iyi, satın alma sürecinde patronu sorabilirsiniz! Tabii ki, kavanoz veya kutularda dolu olan yüksek -end olmak gerekir. Kişinin kişiliği için de uygundur. Kişiliği nispeten neşeliyse, koku daha doğal olarak göndermeniz önerilir.
Çay kalitesi iyi veya kötüdür. Bilimsel bir enstrüman ve yöntem tanımlaması olmadığında, dört yönden değerlendirilebilir: renk, koku, tat ve şekil. Ve bu dört yönü çay kalitesinin kalitesini değerlendirmek için kullanın ve genellikle tanımlamak, koklamak, dokunmak ve kaliteyi kullanın. Yani görünüme, renklere bakmak, aromayı koklamak, şeride dokunmak, çorbayı tatmak için açacak. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir: Renk-farklı çayın farklı renk özellikleri vardır. Yeşil çaydaki kızarmış yeşil sarı -yeşil olmalı, yeşil yeşil koyu yeşil olmamalı ve longjing parlak yeşilde biraz bej olmalı; yeşil çay rengi koyu ve koyu kahverengi ise, kalite zayıf olmalı . Yeşil çayın ten rengi açık yeşil veya sarı -açık ve parlak olmalıdır; eğer koyu sarı veya bulanıksa, iyi çay olmamalıdır. Siyah çay siyah ve yağlı olmalı, çorba kırmızı ve parlak olmalı ve paralel çay çorbasının bir kısmı çay kabının etrafında yaygın olarak “altın daire” olarak bilinen sarı yağ halkaları dairesi oluşturabilir; Oolong çayı mavi kahverengi ışık yapmak daha iyidir. Şekle bakın —- Çay kalitesini çay şeklinden yargılayabilirsiniz, çünkü çay kalitesi doğrudan çay toplama ile ilgilidir ve aynı zamanda yansıtan çay yapımı ile ilgilidir. Çayın şekli. İyi bir longjing çayı gibi, şekil hafif, düz, düz, bir kase çivi gibi; iyi çay çayı, sıkı ve tek tip granüller; iyi gongfu siyah çay şeritleri sıkı, kırmızı -ezilmiş çay granülleri düzgün ve çizilmiş; Birçok çay tomurcuğu, tomurcuk vb. Şerit gevşekse, parçacıklar gevşek, yapraklar pürüzlüdür ve iyi çay olmasa bile kemikler hafiftir. Koklama Aroma —- Her türlü çay yaprağının yeşil çay eşyaları, yeşil çay ve orkide kokusu, kestane kokusu, vb., Siyah çay setleri koku ve tatlı koku veya çiçek kokusu; oolong çay seti pişmiş şeftali kokusu var ve benzeri. Eğer aroma düşükse, daha düşük çay için daha düşük olacaktır; Chen Qi’li olanlar Chen Çaydır; küf ve diğer kokuları olanlar bozulmuş çaydır. Doğal bir aromaya sahip acı çaydır. Çiçek Çayı, Güçlü Bir Koku ile Çay Konuklarını Daha Fazla ÇekiyorÖz Tadı tadı —- ya da çayın tadı, çayın tadı acı, büzücü, tatlı, taze, asit ve diğer malzemelerden oluşur. Malzemelerinin oranı uygundur ve tadı taze ve lezzetlidir. Aynı zamanda, farklı çay türlerinin farklı zevkleri vardır. İlk sınıf yeşil çayın acısı vardır, ancak tatlar güçlü ve dil harika. Astrobato , dil. Yüksek kaliteli siyah çay, güçlü, güçlü ve taze; düşük seviyeli siyah çay düz ve tatsızdır. Tomurcuklu çayın girişi çok acıdır, ancak içtikten sonra tatlı bir dönüş vardır. Özellikler aşağıdaki gibidir: İlkbahar Çayı, Yaz Çayı ve Sonbahar Çayı’nın Kalite Özellikleri iki açıdan tanımlanabilir.


(1) Kurutma esas olarak üç kuru çay faktöründen değerlendirilir. Her yeşil çay yeşil, siyah çay karanlık, çay şişman ve ağır veya daha fazla beyaz ve siyah çay ve yeşil çay şeritleri sıkı. Boncuk taneleri yuvarlak ve aroma zengin. Kalite. Bahar çayı özellikleri. Yeşil çay karanlık, siyah çay pembe, çay yaprakları hafif ve geniş, ihale sapları geniş ve siyah çay ve yeşil çay şeritleri gevşek, boncuk çay granülleri gevşek ve aroma biraz eski. Yaz çayın kalite özellikleridir. Yeşil çay sarı ve yeşil, siyah çay rengi koyu kırmızı, çay yaprakları farklı, yapraklar ince ve ince, aroma nispeten huzurlu, sonbahar çayın logosu. (2) Islak görüntüleme, çayı bir çorba incelemesi yapmak ve daha fazla karar vermektir. Çay yapraklarının demlenmesinden sonra batan hızlıdır, aroma güçlü ve kalıcıdır ve tat yumuşaktır; yeşil çay çorbası yeşil renkte sarıdır ve siyah çay çorbası kırmızı ve kırmızı nakittir. Çay yaprakları demlendikten sonra, lavabo daha yavaştır ve aroma biraz daha düşüktür; yeşil çay tadı kalın ve hafif büzücü değildir, çorba yeşil ve yeşildir ve yaprak tabanı bakır yeşil filizlerle karıştırılır; Hongliang; çay yapraklarının tabanı ince ve daha serttir ve birçok yaprak vardır. Çay yaprakları demlendikten sonra aroma yüksek değildir ve tadı düzdür. Yaprağın tabanında bakır yeşil filiz yaprakları vardır. Yaprakların büyüklüğü farklıdır. Put

[Tieguanyin] Ah çok basit bir sebep, eski demir, sorun yok ~ Arama


Teslimat organik çay daha iyi, t üç organik çay, Yingde Black Te’in ekolojik kökeninde üretilen, Çin’deki tüm organik çay bahçelerinin nadir görülen 3.000 dönümüne sahiptir. Dürüstlük, tüm sürecin güvence kalitesini uygulayın. Şu anda Çin, Avrupa Birliği, ABD ve Japonya dünyadaki 30’dan fazla ülke tarafından tanındı!
3. Hediyeler için hangi çay iyidir?
Siyah çayın yaratıcısı Çin’de ve siyah çay, Fujian Wuyi Dağı’ndan geliyor. Avrupa’da 18. yüzyılda, en takdire şayan ve saygılı bir içecek olarak siyah çay, bazı soylular tarafından göstermek, akrabaları ve arkadaşları sunmak, tat ve başarıyı sembolize etmek için kullanıldı. Bu gelenek bugüne kadar devam etti … [123 ]
Şimdi, Çin’de popüler olan en iyi Jin Junmei Black Tea, gittikçe daha fazla arkadaş tarafından tercih edildi ve günlük bir içecek haline geldi. İster evde boş zaman olsun ya da üç ya da beş sırdaş davet edin, sadece yeyi değil, bir tencereye bir tencereye Jin Junmei siyah çay içiyorSevgi, ama aynı zamanda yaşamın anlamını da vurgular, harika, sarsıcı ve birbirini tamamlayabilir.


İşler nadir ve pahalıdır ve hediye uygundur; iyi çay iyi bir yaşam ve iyi hediyeler gibidir.

Neden Jin Junmei Siyah Çayı İçmek İstiyorsunuz?

Her şeyden önce, Jin Junmei Black Tea tüm çay içeceklerinde en iyi sağlık işlevidir. Hafif bir kalite ve yumuşak tadı vardır. Sık içme sadece mideyi beslemekle kalmaz, aynı zamanda influenza, anti -cancer ve anti -kanser, anti -kanser, anti -kanser ve kanser. Yaşlanmayı geciktirmenin etkisi. Ek olarak, çalışmalar uzun vadeli içme siyah çayının koroner kalp hastalığı olan hastalarda kan damarı fonksiyonunu da iyileştirebileceğini ve koroner arterioskleroz hastalarının sağlığını geri yükleyebileceğini göstermiştir.

Neden “Jin Junmei” Siyah Çayı Seçmeliyiz?

Dünyada eşsiz bir iyi çay olduğu için, deniz seviyesinden 1500 metreden fazla olan ve olmayan Wuyishan ulusal doğasının doğa rezervinin temel bölgesinde temiz olan -Tongmuguan köyü Kimyasal olarak kirlenmişti; vahşi çay ağacının tomurcuk ucu için, yetenekli bir kadın günde sadece 2.000’den fazla tomurcuk seçebilir ve 500 gram Jinjunmei yaklaşık 60.000 ila 90.000 ince tomurcuk gerektirir, yani 20’den fazla yetenekli Kadın işçiler bir gün boyunca seçilir; montaj hattının karışımını terk eden geleneksel bir el yapımıdır.

“Sağlık kavramına uygun ve modern hediyelerin çağrışımına uygun bir sınıf var.” Bu, Jin Junmei siyah çayı seçmenin nedeni budur.

Şimdi, Xiamen Diwang Tea Co., Ltd tarafından satılan Jin Junmei, Wuyi Mountain, Tonguguan Village’a özgüdür. Tam çeşitlere, mükemmel kalite ve uygun fiyatlara sahiptir. Satın alma.

Eylem, size en önemli kişiyi, en minnettar kişiyi verin, en sıcak ve kokulu Jin Junmei siyah çayı gönderin!

Anahtar, başkalarının ne içmekten hoşlandığına bağlı olmaktır. Çiçek çayı içmeyi seviyorsanız, insanlara yeşil çay vermeyin. Yeşil çay içmeyi seviyorsanız, en iyi siyah çayı sevmezsiniz. Bence yeşil çay, özellikle de siyah çay içmek iyidir. Bazı insanlar gerçekten bu tadı sevmiyor.

Hangi müşterileri göndermek istiyorsunuz? Eğer bir bayansa, bayanlar çay göndermek en iyisidir; örneğin: ginseng oolong çayı veya yeni listelenmiş yeşil çay; eğer bir erkekse, geçen yıl geçen sonbaharda yeşil çay veya guanyin vermek daha iyidir. Buna ek olarak, müşterilerinizin çay gibi olup olmadığına ve genellikle hangi çay içtiğinize bağlıdır? Çay beyaz çay, siyah çay, yeşil çay, siyah çay, çiçek çayı, vb. En önemli şey insanları takip etmektir.


Size birkaç referans söyleyin:
1. Zhejiang’daki Meijiawu’da Longjing;
2. Jiangsu Su’nun ortasında Biluochun;
3. Huangshan’da Mao Feng;


4. Anhui Huo Shanhuang tomurcukları;
5. Liu’an’ın altısı, Anhui;
6. Anxi, Fujian’ın Tiaanyin;
7. Tayvan’da oryantal güzellik;
8. Tayvan’ın Mağarası Oolong;

Bu, çeşitli yerlerde çay tadımı alışkanlığıdır. Bizim gibi, müşteriye bir grup pu’er gönderiyorum. Tabii ki, Müşterinin önemi, farklı fiyat çayı seçin

Çay ve teslimat vermek için hediyeler, çünkü çay gönderdiğiniz insanlar, tüm çayın içildiği tahmin ediliyor, çok iyi düşündüğünüzü hissediyorsunuz Çay da başkalarının gözünde ortalama. Biraz ginseng çayı, bu şey beslemek daha iyidir. Hediye hediyeleri, kendin iyi iç. Ve şimdi ginseng hala organik, kalite garanti ediliyor. Bir ginseng, biraz ginseng çayı ve Taobao Mall’daki Avrupa ve Amerikan sertifikası tarafından sertifikalandırılan organik gıda gördüm. Çay hediyesini verirseniz, bunu deneyin. Taobao Mall Search ve Ginseng bunu buldu. Resmi amiral gemisi mağazası.


Dahongpao’yu gönderin, Geely olarak dinlenen isim, çay da lezzetli


4. Çay göndermek için daha iyi olan nedir? Fiyat çok çirkin değil mi?
Hediyeler yaş, fiziksel durum, hediye amaçları vb. Hakkında çok özeldir. Lider gönderiyorsanız, Jin Junmei on binlerce pound veya eski Pu’er çiğ kekleri gibi ünlü çay almaya çalışın; eğer içkileri içmek için gönderirseniz, siyah çay, pu’er veya oolong çayı düşünebilirsiniz.
Kitle tüketimi için 500 pound almak genellikle iyidir. Jiangnan, Tianfu, Wuyi Xing, Zhengshan Hall’u hatırlatan Çin Çay, Daiyi için önerilir. Biraz daha yüksek, binden fazla olmayı planlıyorsanız, Zhengshan Salonu’ndaki siyah çaya veya Lion markası Longjing’e bakabilirsiniz.


Çay Teslimatı bir bilgidir. Her şeyden önce, çay göndermek isteyen insanlar genellikle çay içme alışkanlığına sahiptir. 1. Hayır, o zaman hediye çayı açısını düşünebilirsiniz. Ambalaj biraz daha zarif. Çayın kendisine gelince, önemli değildir. 2. Evet, genellikle hangi çayı içtiğini bilin ve ardından benzer çayda daha iyi veya değer veren çeşitleri seçin. Örneğin, arkadaşlarım Oolong gibi, çok iyi bir Tayvan Pengfeng çay bulmak için insanlarla ilgilenebilirim. Fiyat ılımlı ve piyasada görmek kolay değil. Ambalajın çok iyi olması gerekmez, ancak yaşamak gerekir. 3. Çok güçlü veya ustalar. Bu tür insanlar genellikle çay içmek için katı standartlara sahiptir. Çay incelemesi açısından ilk teslimatın çok iyi olması önerilir. Ambalaj göz ardı edilebilir, ancak çay iyi olmalıdır. İkincisi çay göndermek değil, çünkü standartlarını karşılamıyorsa, göndermemek daha iyidir. Çay konukları genellikle sevmedikleri çaya dokunmazlar. Kısacası, herhangi bir çay göndermenin en iyi seçim olduğu söylenmez. Yukarıdaki standartlara göre tartmanız gerekir. Çay satın almaya gelince, koşullar varsa, yerel çay toptan pazarına gitmeye çalışın. Anladığınızı anlarsanız, bu tür bir yerde piyasada daha uygun fiyatlı çay satın alabilirsiniz. Ambalaj tedarikçisi.