Jak zrobić herbatę Osmanthus (cztery metody!)

Praktyka herbaty Osmanthus 1. Surowiec do metody namoczenia: 12 gramów Osmanthusa, 6 gramów Hawthorna, 3 gramów Codonopsis i odpowiednia ilość cukru skalnego.
Metoda: Włóż 300 ml wody do garnka i gotuj w Osmanthusie, Hawthorn i Codonopsis przez 5 minut do gotowania, a następnie skręć do małego ognia, aby kontynuować gotowanie przez 30 minut. Dodaj cukier skalny i dobrze wymieszaj.
2. Dwa surowce do moczenia metody: 5 gramów produktów Osmanthus (15 gramów świeżych produktów), odpowiednia ilość cukru skalnego lub miodu.
Metoda: Umieść Osmanthus i cukier skalny do kubka, zaparz z gorącą wrzącą wodą na trzy minuty i wypij ją po filtrowaniu.Jeśli zastąpisz cukier skalny miodem, dodaj go do filtracji i wymieszaj.
3. Trzy surowce do moczenia metod: Osmanthus, Roses 3 gramów.
Metoda: Pij po gotowaniu wody, 2 i mdash; 3 razy dziennie.Ma skutki qi żołądka i ciepłego brzucha zimnego, odpowiedniego do zimnego bólu żołądka, niestrawności i ucisku klatki piersiowej.
4. Cztery surowce do moczania metody: 3 gramów Osmanthusa, Chrysanthemums.
Metoda: spłucz usta po gotowaniu wody, 2 i mdash; 3 razy dziennie. Ma to aromatyczny i czysty żołądek, który jest odpowiedni do ciepła żołądka i złego oddechu.