Sztuka kaligrafii i malarstwa

Yoyo Purple ceramika, instrument jest poza Lin’an. „Lin’an” stara nazwa została zbudowana w czasach starożytnych. Formy są tutaj zintegrowane. Konieczne jest stwierdzenie, że jego bogate i silne dziedzictwo kulturowe ma wyjątkową lokalną atmosferę kulturową i kunszt.

Powód, dla którego Jianshui Purple Tao może cieszyć się przychylnością ludzi w kraju i za granicą i otrzymał tron u200bu200bczterech słynnych ceramiki „Sztuka dekoracyjna czyni ją zarówno wartością praktyczną, jak i wartości estetycznej. Zawiera ona. Głębokie konotacja kultury i urok.

Przeniesienie kaligrafii i malarstwa do fioletowej ceramiki można opisać jako ważny kamień milowy w historii rozwoju garncarstwa wodnego. Ten rodzaj pisma Boga odegrał rolę „Malowanie końcowego dotyku”, aby przekształcić starożytną sztukę ceramiczną w ceramikę w klasykę, aby przyszłe pokolenia nie mogły się skończyć, czcić.

Biorąc ceramikę jako papier, nie tylko zachowuje przygotowanie pióra i atramentu oraz czyny Boga, ale także uwzględniają charakterystykę miękkich i woskowych różnych powierzchni łukowych i wilgotny stan ceramiki. Gruby plecy z długopisu z łokcia, ciepła i naturalna kaligrafia i malarstwo przekażą piękny i prosty uspokojenie w tym głębokim kolorze błota, dając ludziom poczucie emocjonalnych uczuć, wchodzi do sali sztuki i docenia prawdziwe znaczenie sztuki kaligrafii i malarstwa oraz kaligrafii i malarstwa.

Czarno -białe piękno i złoty kamienny smak chińskiej kaligrafii i malarstwa zostały żywo wyrażone na zbudowanej fioletowej ceramice. Zgodnie z potrzebami obrazu słynny mistrz ceramiki sprytnie konfiguruje czarno -białą konfigurację na fioletowej ceramice, czyli biały i czarny, czarno -biały wsparcie wzajemne, ogólny efekt jest jasny i piękny, piękny i harmonijny oraz Użyj czarno -białych wariantów, aby uniknąć tabletu i stagnacji obrazu. Ma złoty kamień smak i trzy -wymiarowy zmysł, który jest pełen piękna.

Niezależnie od tego, czy jest to kompilacja prawdziwej trawy, krajobrazów, postaci, kwiatów, ptaków, robaków i ryb itp., Są one doskonale odtwarzane na fioletowej ceramice wody. Wiatr i kości są romantyczne, niewinne i wszechstronne, pióro trzepotały, styl malarstwa i czysty, ma zarówno kształty, jak i duchowość, ma wysoką koncepcję artystyczną i ma doskonałą łaskę.

Yin jest wygrawerowany obrazem i kaligrafią, a kaligrafia i malarstwo znajdują się w fioletowej ceramice. Można ją opisać jako końcowy dotyk, przekazując piękną i czystą spokojność i dzieląc emocjonalny eteryczny duch.