Srebrny garnek: czy naprawdę wybierasz garnek?

Uwaga redaktora: Treść tego obrazu jest przedrukowana i publikowana przez Silver Pot u0026 rdquo; autoryzowana sieć herbaciana, oryginalny tekst jest następujący.

Pokrywa i uchwyt garnka są niezbędną i ważną częścią doniczki. Porozmawiajmy z tobą o tym, jak wybrać pokrywkę i uchwyt garnka.

1. Jak wybrać pokrywę garnka

Przede wszystkim spójrzmy na rodzaj pokrywki doniczki. Pokrywa jest podzielona na trzy formy: pokrywa, osadzona pokrywka i cięcie. Zewnętrzna krawędź pokrywki jest prasowana na usta garnka, powszechnie znanego jako usta, pokrywka jest górna warga, a usta garnka jest dolną wargą. Aby uczynić pokrywkę garnka, nie jest łatwa, część odcinka doniczki jest wykonana z koła podtrzymywanych ścian zwanych ścianą, a także nazywana jest pokrywą. u0026 ldquo; osadzona pokrywka i rdquo; pokrywka jest osadzona w korpusie doniczkowym, z tym wyjątkiem, że garnek jest skręcony, a korpus doniczki jest tą samą płaszczyzną lub siedzi w ustach garnka.

Krojenie jest jak odcinek okrągłego cięcia drewna za pomocą piły. Zewnętrzna krawędź pokrywy garnka i usta garnka pozostawiają tylko szew, który jest usprawniony z korpusem garnka.

Pokrywa i ujście doniczki powinny być ściśle szyte, pokrywka jest wolna, a pokrywka jest śliskie. Połączenie między pokryciem a pokrywką powinno być poprawione i gładkie. Pory na pokrywce garnka powinny być duże i małe, aby nie było łatwo podać pary wodne, które sprzyjają wstrzyknięciu wody i herbaty.

2. Jak wybrać uchwyt doniczki

Kierownik doniczki ma trzy podstawowe formy: uchwyt końcowy, uchwyt poziomego i wiązkę podnoszącą. Bez względu na to, jaką formę, jest to uchwyt z garnka . Waga garnka wodnego. Wybierając uchwyt doniczki, zwróć uwagę:

Czy uchwyt jest kompatybilny z ciężarem korpusu garnka. Nie trzeba być zbyt gęstym, nie pięknym; zbyt cienki i nie silny.

Zgodnie z wielkością i grubością palców osobistej ręki, sprawdź, czy woda nalewające jest zbyt ciasna czy luźna z garnkiem.

Niektóre małe doniczki nie mogą rozciągnąć palców i mogą tylko wlać garnek palcami, w zależności od tego, czy jest to naturalne, wygodne i wygodne.

Interfejs korpusu doniczki i uchwyt jest podatny na wypaczenie, gdy jest naprawiony, i konieczne jest sprawdzenie, czy jest on skoordynowany, czy niestabilny.

Kluczowe części pokrywki garnka i garnek należą do całego rączki doniczki, są wygodne do koordynowania, a szczegóły, na które należy zwrócić uwagę. Niezależnie od tego, czy koordynować szczegóły garnka za pomocą garnka Doniczki z ciała itp. Te pozornie uśmiechy są często częścią części, którą większość ludzi łatwo ignoruje.

Każdy z garnków różnych stanów ma inny urok artystyczny. Jeśli chcesz wybrać z tego dobry garnek, jesteś nie tylko pięknym, praktycznym, praktycznym, kunsztownym i kulturowym znaczeniem. dla Was.