Poczuj urok garnka Zitao Fang

Kształt wody doniczkowej jest coraz większy, ale zawsze zmienia się w kwadratowym i okrągłym. Instrument kwadratowy wydaje się prosty, ale trudność produkcyjna jest większa niż w rundzie. Zaklanowanie kwadratu będzie używane jako runda.

Fioletowy garnek można podzielić na okrągłe doniczki, kwadratowe doniczki i dwie kategorie zgodnie z kształtem kształtu. Wszystkie kwadratowe garnki z kwadratowymi kształtami można włączyć do fioletowej kwadratowej garnku ceramiki. Jego kształty obejmują głównie różne kształty, takie jak trójkąty, prostokąty, kwadraty, sześć kwadratów i osiem imprez.

Square ma wiele samolotów, krawędzi i rogów, które są zupełnie inne niż runda. Wymagania gotowego produktu: linie są sztywne i gładkie, a nie przeciągają wodę; fasada jest płaska i dobrze uporczywana, nie gruba i inne; usta i rączka garnka są skoordynowane i skoordynowane. Jest spokojny, bez uczucia, bez uczucia światła pływające.

Fioletowy garnek garnczkowy jest trudniejszy do uchwycenia kunsztu niż okrągły garnek. W przeciwieństwie do formowania do aż do okrągłego doniczki, kwadratowy garnek jest zazwyczaj inkrustowany inkrustowany. Rogaty proporcja jest odpowiednia, linie linie są gładkie i gładkie, a umiejętność twórcy jest bardzo przetestowana. Dlatego kwadratowy fioletowy garnek jest czasem i pracochłonnym. Poziom kunsztu nie jest gorszy od innych kształtów.

Ze względu na wewnętrzny kąt kwadratowego garnka herbata i woda nie są łatwe do rzucenia. Użyj kwadratowego fioletowego garnku, aby zrobić herbatę gotowaną na pu’er, która może stanowić oznaki Pu’era. Ale nie jest to absolutnie zależne od osobistego gustu i hobby.

Z powodu skomplikowanego procesu produkcji kwadratowy doniczka ma bardzo wysokie wymagania dla producentów, wskaźnik gotowego produktu nie jest wysoki, a wielu producentów nie odważy się łatwo próbować produkcji. Dlatego liczba jest rzadka, a liczba jest rzadka, a liczba jest rzadka, a liczba jest rzadka, a liczba jest rzadka i The Cena nie jest tania.

Ale jego wyjątkowy kształt, schludne linie i dostojne piękno sprawiają, że mają niezwykły temperament i wysoce poszukiwany.