Okładka miski jest lepsza, a herbata będzie lepsza!

Miska pokrywa jest wykonana z ceramiki i porcelany. Składa się z trzech kawałków miski do herbaty, okładki herbaty i łodzi herbaty. Jest szeroko stosowany w herbatach. Ludzie.

Powiedz Xuanli:

Herbata jest pokryta na niebie, a herbata znajduje się w miejscu, w którym znajduje się miska.

Taki mały zestaw herbaty jest małym światem, małym wszechświatem, który zawiera również prawdę starożytnego filozofa i ldquo.] Naprawdę:

Łódź herbaty w trzech zagłówkach ” Miska okładki „jest szczególnie cudowna. Miska herbaciana jest duża i niewielka, a łódź herbaty poprawia poczucie stabilności i naprawdę nie jest łatwe do pokrycia.

W dynastii Tang istniał prototyp. Aż do kształtu dynastii Qing, mała zadaszona miska minęła setki lat, zanim była jak dzisiejsza trzy -w jednym i mdash; u0026 mdash; jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, pokrywka i okładka jednej płyty.

① Herbata jest mniejsza niż miska herbaty, a górna i dolna jest małe. Wygodne jest wodę w wodzie. Łatwo jest zrobić herbatę na dole. Pokrywa herbaty, pokrywka wzdłuż pokrywki Ujście filiżanki nie są łatwe do przesuwania, łatwo jest skondensować zapach herbaty i można go użyć do pokrycia pianki herbaty. Podczas picia herbaty pianka herbaty nie jest zabarwiona;

③ Może zapobiegać mokremu ubraniom z przepełnionej wody z kubka na herbatę. Dlatego na etykiecie odwiedzającej herbatę bardziej szanuje budowanie miski herbaty

Nie było używane do warzenia na początku o utworzeniu miski. Była bezpośrednim kubkiem do picia. Później odkryła, że u200bu200b„miska okładki” może być używana jako „czajniczka” i jest to bardzo praktyczne

Spójrz na kolor zupy. Koncentracja, dno liścia, jest prosta, wyraźna i prawdziwa, więc miska okładki przekształciła się w „okres warzenia” do recenzji recenzji.

① Niezależnie od tego, czy weźmiesz garnek, czy miskę, nawet jeśli bierzesz pistolet, pierwszym punktem jest relaks, luźność i nieustanna luźna, dlaczego to nieustanne? Jest kontrola.

② Dostosowanie szczeliny między wodą z miski a miską miski jest szczególnie ważne, gdy nie używa filtra.

③ Ta akcja jest ustalona jako gorąca i nie gorąca. Jest ono podniesione tak bardzo, jak to możliwe. Nie jest podniesiony.

④ Ruch palca wskazującego jest niezwykły i prosty. Kształt ręki każdej osoby jest inny. Długość jest inna. Jest odpowiednia.

⑤ Zupa powinna być płynnie obracana płynnie, tonąc łokcie, jak boks Tai Chi i gładkie szczęście.

⑥ Za jednym razem wszystkie anty -punktowe ruchy sesji zupy są podejrzane o chwałę i musisz zapobiec podniesieniu ramion.