Jakie jest sześciu dżentelmenów z ceremonii herbaty?

Ceremonia herbaty i herbaty powstała w Chinach. Podczas opracowywania kultury ceremonii herbaty przez tysiące lat wyprodukowano niektóre narzędzia do uzupełniającej herbaty. Nazywamy to u0026 ldquo; u0026 ldquo; sześciu dżentelmenów ceremonii herbaty u0026 rdquo;. Jakie są skutki sześciu dżentelmenów z ceremonii herbaty u0026 rdquo; jakie są specyficzne skutki? Pozwól mi krótko przedstawię.

Instrument naczyń herbaty zaopatrzenia w sztukę herbaty

znany również jako „łyżka herbaciana” to użycie herbaty do wjazdu do garnka, zmierz ilość herbaty, upewnij się, że odpowiedni Ilość herbaty

znana również jako tarcza herbaty, herbata. Smukły mały uchwyt, jego głównym celem jest wykopanie parzonej herbaty i herbaty w garnku. Możesz także przydzielić herbatę z herbaty Lotus do garnka, więc nazwa to herbata.

Znany również jako funkcja klipu do herbaty „TEA THEPSTICKS” jest taka sama jak herbata, można ją dźgnąć z garnka; często jest również przyjmowany, aby umyć filiżankę herbaty, aby zapobiec gorącym i higieniczny.

Funkcją igły herbaty jest wyczyszczenie wewnętrznej siatki (ula) czajnika, aby utrzymać płynnie przepływ wody, gdy usta garnka są blokowane przez herbatę, lub umieszczać liście herbaty równomiernie po umieszczeniu jej do Liście herbaty. Cała herbata jest na górze

wyciek herbaty jest umieszczany na ustach garnka podczas ustawiania herbaty, aby zapobiec spadaniu herbaty z garnka

herbata herbaty Grupa ceremonii jest niezbędna w całym występie Tea Art. Narzędzia wierszy są piękną scenerią artystycznego kontekstu poezji, która jest pięknem ozdoby. Jest to zarówno praktyczne narzędzie, jak i artystyczne manifestacja sztuki, tworząc wielu przyjaciół herbaty kocham to.