Jak wybrać odpowiedni wyciek herbaty

Niektórzy starzy goście herbaty, którzy mają wysokie dążenie do zupy z herbatą, mogą zbadać wpływ zupy herbaty przez wycieki herbaty z różnymi materiałami. Wybór odpowiedniego wycieku herbaty jest bardziej sprzyjający wykonaniu zupy z herbatą.

Nie używaj wycieków herbaty:

W rzeczywistym piwowarstwie niektórzy przyjaciele herbaty nie lubią używać wycieków herbaty, a zalety nie używania wycieków herbaty są odzwierciedlone w wygody i całkowicie prezentujące herbatę herbaty Zupa. Prawdziwa twarz i niektóre luźne paski do herbaty są kompletne, rygorystyczne i czyste, jest normalne, ponieważ nie używa wycieków herbaty lub nie używa wycieków herbaty przed warzeniem, podczas gdy herbata nie jest używana, gdy herbata jest mniejsza.

Ale wady są również oczywiste, ponieważ większość herbaty jest trudna do uniknięcia drobnego kruszenia podczas tłumienia lub wścibski herbaty.

Zasadniczo szczelina wody z miski lub fioletowego garnka z piaskiem nie wystarczy, aby zablokować herbatę lub zanieczyszczenia, co wpływa zarówno na piękno, jak i picie.

Charakterystyka różnych materiałów wycieku herbaty:

1. Materiał metalowy

Ten rodzaj wycieków herbaty obejmuje głównie srebro, stal nierdzewna itp. Srebro srebro jest bardziej prawdopodobne, że utlenia się i rzadko do użytku. Wycieki herbaty ze stali nierdzewnej powinny być najwcześniejszym popularnym wyciekiem herbaty.

Zalety: trwały, tani i niedrogi.

Wady: Po pierwsze, trudno jest uniknąć rdzy po długim czasie; drugą jest to, że smak metalowego instrumentu może mieć niewielki wpływ na herbatę; trzeci jest to, że wycieki Internetu nie są wystarczająco dobre i małe cząsteczki można znaleźć na dnie zupy z herbatą. Działają.

Chociaż wycieki herbaty ze stali nierdzewnej nie są zgniłe i nie złe, łatwo jest gromadzić skalę herbaty i blizny rdzy po długim czasie, co nie jest wygodne do czyszczenia i higieny.

2. Materiał i materiał roślinny

Ten rodzaj wycieków herbaty zwykle na rynku, a nawet wycieki herbaty wykonane z konchu i skorupy.

Zalety: Oryginalna ekologiczna zielona ochrona środowiska może nie być tania.

Wady: Łatwo jest mieć zapach, imperatyw i łatwy w gromadzeniu skali herbaty.

3, ceramika

Rynek jest obecnie bardziej powszechny.

Zalety: Przecieki sieci są cieńsze, trwałe i łatwe do czyszczenia.

Wady: Po długim czasie użytkowania łatwo jest zgromadzić skalę herbaty i nie jest łatwy do czyszczenia. Tao nieuchronnie pochłania pewną adsorpcję, adsorbuje trochę smaku herbaty i może mieć niewielki wpływ między różnymi produktami herbaty .

4. Materiał Zisha

Przecieki herbaty fioletowej piasku mają obecnie wykwintne materiały na rynku. Wycieki herbaty fioletowej piasku są takie same jak zwykłe wycieki herbaty ceramiki, ale fioletowe wycieki do herbaty piasku można uprawiać, a bardziej nawilżający fioletowy garnek i fioletowy kubek piaskowy. Przyjemność.

Ale wyciek herbaty fioletowej na ogół nie nadaje się do testowania warzenia produktów herbaty. W końcu Zisha ma pewne efekty adsorpcji herbaty herbaty, ale może to zrobićMoże to mieć niewielki wpływ na herbatę.

5. Porcelana

Przecieki porcelanowe herbaty od ogólnej praktyczności do artystycznej ozdoby, rozwinięte do niebieskiego i białego, różowego, ru Kiln, GE Kiln, Celadon itp. Pinięce dają więcej zabawy.

Zalety: Łatwa do czyszczenia, drobna siatka, nie wpływa na aromat herbaty, filtrowana zupa herbaty będzie bardziej przezroczysta i jasna.