Jak ocenić grubość fioletowego błota garnka z piaskiem?

Minerały Zisha są wydobywane z podziemnych kopalni ponad 100 metrów głębokości. Niezależnie od tego, czy jest to fioletowe błoto, czerwone błoto, zielone błoto, nazywa się to po serii „motło”. u0026 rdquo; zanim stanie się u0026 ldquo;

Podnieś klasyfikację na kopalni. Wiatr i deszcz, słońce i słońce, słońce i noc, przez kilka miesięcy, a nawet lat, tak że ciało kopalni stopniowo rozkłada się na kawałki, to znaczy otwartego wiatru i rdquo ;, Po staniu się małą cząsteczką są szalone tylko przez luźne ziarniste granulki. Usuń różne materiały: Wybrane, usuń zanieczyszczenia, takie jak żelazo, wapień i bazalt. Weź klaps z dużym magnesem i wahadłem w błoto, aby ssać zanieczyszczenia zawierające żelazo w błota.

Mineralne kruszenie: Użyj kamienia, aby zmieścić się w drobnym proszku, a cząstki wykonane z szlifowania kamienia są bliskie okrągłego kształtu. Po wykonaniu garnka oddychalność garnka będzie znacznie lepsza. Sito proszkowe: filtr z różnymi specyfikacjami sit zgodnie z liczbą wymagań siatki.

Dodaj mieszanie wody: Dodaj wodę w dużych cylindrach w okrągłym dnie, zanurz fioletowe błoto piaskowe i wodę deszczową. Jeśli używane są woda z kranu i błoto, podczas procesu strzelania skład środka oczyszczania wody w środku oczyszczania wody w środku oczyszczania wody w Woda będzie z wodą z wodą. Zmienność tworzy analizę soli na pustej powierzchni, dzięki czemu gotowy produkt uzupełnia. Umieszczenie się w błoto: Ręcznie robione rafinacja polega na wymieszaniu wysuszonym proszku z wodą, użycie sztucznego drewnianego młotka tłuczenia lub miażdżącego kamieniem, otwieranie go ostrą bronią, sekcja jest błyszcząca, a każda część organizacji błota może być jednolita i nawilżona. Mokre błoto: ręcznie robione grudki są w większości prostokątne o więcej niż 1 stopę. Fermentacja Chen Rotten: Umieść mokre bloki błota w mokrej części piwnicy lub w zbiorniku zbiornika.

Gu Jingzhou zaczął próbować robić fioletowe doniczki z Huanglongshan nr 4. Użyj oryginalnego błota ruda Huanglongshana do produkcji garnków. Oryginalne błoto rudy wygląda niezbyt kolorowe. Jednak ponieważ surowa ruda zawiera naturalny żwir, a herbatę jest namoczona od dłuższego czasu, kolor herbaty zostanie wyleczony przez żwir, co czyni The the the żwir, co czyni THE the Purple piasku kolor bardziej delikatny, a nawet rodzaj jadeitu. Wydaje się, że jest to najlepsze błoto. Oryginalne błoto ruda jest znacznie lepsze niż zwykłe błoto.

Czy tekstura piasku na powierzchni fioletowego garnka jest delikatna. Zależy to od liczby mezonów fioletowego błota piasku. Im większe mesemids, tym cieńsza tekstura piaszczysta, tym mniejszy posłaniec, i grubszy. Niektórzy mówią, że delikatna tekstura piasku wygląda delikatnie i pięknie, a niektórzy mówią, że mały szorstki piasek, szorstki piękno i czują się lepiej.

Aby zrozumieć fioletowe błoto piaskowe, musisz mieć podstawową koncepcję dla artykułów u0026 rdquo; Po przełamie fioletowych minerałów z piasku w proszek należy go przesiać. Ekran ekranu ekranu jest duży, a proszek po sicie jest gęsty; oczy siatki ekranu są małe, a proszek po sito jest cienki. Istnieją małe mezony, duże oczu siatki, gruba wielkość cząstek; duża siatka, małe oczy, drobne cząsteczki.

Mudowy garnek o powierzchni około 60 siatki, powierzchnia garnka jest delikatna i piaszczysta, a połysk po namoczeniu jest również dobry. Szybkość absorpcji wody wynosi około 3%~ 5%. Kwarc, Yunmu, Yunmu , Chi Tie kopalni i inne kryształy materialne i mniej szklana faza, mają lepszą siłę sejsmiczną, oddychającą i fizyczną, może stać na zimno i ciepło, oddychające i nieprzepuszczalneWystępują reakcje chemiczne i występują tylko pomijalne reakcje fizyczne.Błoto przygotowane ręcznie wynosi teraz około 60 siatki, a błoto przygotowane przez preparat mechaniczny wynosi 100 ~ 120 siatki.

Dodaj wodę i pokonanie, a także należy przyjmować próżnię u0026 rdquo ;,