Idiota herbaty podczas dynastii piosenki

Informacje w Chinach: Wspomnienie Herbata, myślę, że każdy Chińczyk będzie miał wiele historii i wspomnień. Czarło, kilka filiżanek herbaty, po prostu umieszczone tam, aby ludzie wyobrażali sobie. Ponieważ woda jest wykonana z herbaty, a związek między ludźmi rozpuszczany jest w herbacie, jest z nich wiele historii życiowych.

Wśród tych opowieści sprawiło, że najbardziej pamiętał był facet z dynastii piosenki tysiąc lat temu. Nazwijmy go idiotą herbaty. Ten idiota herbaty poślubił wyjątkową kobietę, która mogła gotować herbatę. Dwóch gotowania i picia. Oryginalne szczęście było jak wróżka. Pewnego roku, gdy członek napotkał herbatę, pracownicy usłyszeli, że spodoba mu się herbata, więc zadzwonił do herbaty w domu, aby spróbować. Należy tutaj wyjaśnić, że dynastia Song była społeczeństwem o wysokim stopniu komercjalizacji spożycia herbaty. Herbata jest bardzo popularna. Niezależnie od tego, czy jest to herbata, zestawy herbaty, czy smak i wizja degustacji herbaty. W rezultacie wszyscy mistrzowie w domu próbowali tego wszystkiego, a idiota herbaty po prostu potrząsnęła głową, wskazując, że Errr. Personel był niekonkurencyjny, więc jedyny mistrz, który cieszył się własnym prywatnym, przyszedł do gotowania herbaty. Gdy tylko herbata została zaimportowana, idiota herbaty wybuchnęła. Ta scena była zaskoczona na zewnątrz, a herbata powoli powiedział: ta herbata przypomina mi moją żonę, która zaginęła od wielu lat. Personel był jeszcze bardziej zaskoczony i wezwał Master of Tea, który był jego dyskretną żoną.

Niezależność historii jest jeszcze bardziej emocjonalna. Myślisz, więc z powodu losu facet ponad tysiąc lat dostał żonę, porażkę herbaty z powodu herbaty i herbaty z jego byłym -Wife. Powinno to być również wielkie spotkanie. Ale autor w końcu zmusił ich do wylania łez i ponownie oddzielił się od śmierci, co sprawiło, że czytelnicy czuli się tak zawstydzeni!

To zakończenie zaplątało mnie od dłuższego czasu. Tak długo, jak serce jest miękkie, możesz zostać idiotą całej herbaty? Później w końcu zrozumiałem, że ta historia pochodzi z notatek Piosenka. To był prawdziwy transkrypcja ludu społeczeństwa dynastii piosenki w tym czasie. To nie była powieść, ale autor zakończył się zjednoczeniem. Daj ludziom ciepło Humanistyczne uczucia. Po prostu rejestruje smutną i szczęśliwą oddzielenie od herbaty. Za sobą jest prawdziwe pochodzenie społeczne i ekonomiczne.

Jednak od czasu do czasu pocieszam się również. Prawdziwa sytuacja może być: Myślę, że talenty są rzadkie poza personelem. Szczególnie szanuję kobiety. Jak mogę to pozwolić jako prezent? Być może personel powiedział: Gdzie poszedłeś, zdecydujesz się? Ale w końcu, czy kobieta herbaty nie podążyła za herbatą? A może idiota herbaty nie była w stanie czegoś znieść, a on wychodzi cicho. Krótko mówiąc, idiota herbaty nie zostawiła żadnej herbaty i herbaty, pozostawiając tylko lekcję, która straciła rodzinę z powodu idioty, znikając w chmurach historii, czyniąc ludzi.

W końcu herbata jest powszechną rzeczą. Herbata oleju ryżowego i sosu ryżowego Chai, nie zdejmuj diety mężczyzn i kobiet; herbata łączy również drogę, aby zrozumieć perypetie świata. Taki droga jest powszechna, nie jest przetrwana i nie jest martwa. Historia idioty herbaty może sprawić, że ludzie poznają prawdziwy sens życia i to nie jest czas.

All Rights Reserved 2021.