Autentyczna herbata jaśminowa Fuzhou

Informacje Chiny: Dzień przed wczoraj, gazeta A15 wersja „Laojunmei Jasmine Herbata wchodzącego do RVS of the Daily„ zgłaszane ”Fuzhou Jasmine Master of Tea Tradycyjne rzemiosło Tradycyjna zwiastun Aby spróbować tego dla odwiedzających osobiście, otrzymał wiele czytelników.

Wczoraj, na miejscu wystawy Federacji RV, wiele osób przybyło na wystawę na wystawie i przybyło na wystawę Jasmine Tea w Fuzhou, aby spróbować filiżanki herbaty jaśminowej. Prezent.

Autentyczna herbata jaśminowa Fuzhou

Nie ma zegara jaśminu Love Fuzhou Jasmine Tea

Kup herbatę przez trzy kolejne dni

Nie ma w niej jaśminu [ 123]
Poszedłem na wystawę wyposażenia domu RV i chodziłem, zmęczony, by wypić filiżankę herbaty. To był bardzo dobry wybór, aby ugasić pragnienie i rozgrzać się.

Kiedy widz wiedział, że ta pachnąca i słodka herbata była herbatą jaśminową Fuzhou, był zdumiony: „Dlaczego wcześniej nie wypiłeś tak pysznej herbaty jaśminowej?”
Jasmine Fuzhou według według Odpowiednia osoba odpowiedzialna za sojusz branży herbaty, trudno jest kupić autentyczną herbatę jaśminową Fuzhou na rynku. Wiele z nich to składniki cięć lub herbatę jaśminową wykonaną w innych miejscach. Sprzedaj się jako herbata jaśminowa.

„W rzeczywistości w autentycznej herbaty jaśminowej Fuzhou nie ma jaśminu.” Osoba odpowiedzialna powiedziała, że u200bu200bherbata jaśminowa to herbata z herbaty z aromatu jaśminu. Wiele osób traktuje herbatę jaśminową jako herbatę o niskiej układzie, ponieważ nie dotykały autentycznej herbaty jaśminowej.
Mistrz Weng Fushui przedstawił, że uważał, że herbata Jasmine Fuzhou była naprawdę dobra, więc był zaangażowany w badania w tym obszarze. Miał nadzieję, że wszyscy mogą ponownie zrozumieć były chwalebny świat herbaty jaśminowej Fuzhou. Ma również nadzieję, że dzięki tej gazecie czytelnicy obiektywnie zrozumieją herbatę jaśminową Fuzhou: „To nie jest towary niskie”.

Love Fuzhou Jasmine Tea

Przyjdź do herbaty za trzy kolejne kolejne Dni

W konkursie „Master and Tea” 2010 Fuzhou Jasmine Tea Tradycyjne rzemiosło i herbata króla ”, Weng Fushui, Fujian Minrui Tea Industry, zdobył tytuł Mistrza i spadkobiercy. 4 złote nagrody.

Przychodzi tu wielu czytelników: „Nie spodziewałem się, że mistrz będzie tak młody.” Niektórzy czytelnicy powiedzieli, że nie ma półki. „Otrzymaliśmy również prezenty z filiżanek herbaty i herbaty.” Para powiedziała.

Następnie Weng Fushui nadal otrzymywał trzy osoby, które przybyły w rzędzie. Jeden z mężczyzn w jej 50. rokuch kupił igłę Jasmine 8 窨 „Laojun Mei”, a także mężczyzna w wieku 30 lat, kupił także 30. 7 窨 „stary”Junmei „Jasmine White Hair Monkey.

40 -letnia kobieta z akcentem Fuzhou uczyniła kwiat Weng najbardziej imponującą.” Kupiłem go wczoraj, kupiłem go wczoraj i kupiłem go dzisiaj. . „Weng Fushui powiedział dziennikarzom wczoraj, że kobieta miała na sobie niebieski płaszcz i za każdym razem kupiła puszkę 1600 juanów„ Old Junmei ”8 窨 Pearl King.

Ta kobieta po wypiciu herbaty, powiedział:„ Rock Rock Rocka Cukier smakuje bardzo mocno, więc nasiąknięty ponad dziesięć razy, a dom jest pełen aromatu. „Widząc takich lojalnych konsumentów, Weng Fushui dał jej 10 % zniżki na scenę.

Autentyczna Jasmine Tea

Koszt co najmniej 100 juanów na kot
[Tak jest Istnieje 2030 juanów funta herbaty Jasmine Fuzhou? „O 9 rano stary człowiek z Fuzhou, około 50 lat, kupił mu herbatę jaśminową Fuzhou, gdy tylko zobaczył Wenga Fushui.

Starzec dowiedział się, że teraz herbata Jasmine Fuzhou Jasmine to co najmniej 100 juanów a funt, a potem będzie co najmniej 100 juanów. Zapytałem: „Herbata Jasmine Fuzhou była tylko 9 juanów i 1 funt wcześniej. Dlaczego nie mogę teraz kupić 1 catties i dwudziestu juanów? „W końcu stary człowiek z Fuzhou odszedł bez powrotu.

Weng Fushui napotkał więcej niż raz.

Weng Fushui wprowadził, że tradycyjna herbata jaśminowa Fuzhou powinna wynosić 4 窨 1 1, aby wspomnieć o tym Powyższe standardy, istnieje 6000 pąków na kota na kota herbaty. Jest wyposażony w 2,5 kg lokalnego sadzenia mieszania jaśminu Fuzhou, a 窨. W 2010 r. Kosztuje również 40-50 juanów, a jednocześnie koszty pracy pracy , podatki itp.

Odpowiednia osoba odpowiedzialna za sojusz Fuzhou Jasmine Tea Industry przeanalizował, że po pobraniu kęsów herbacianych. Jeden wymaga suszonej wody, co spowoduje utratę. W tym samym czasie ciągle przetwarza tworzenie się fragmentacji herbaty proszku do sit. Są to czynniki wzrostu kosztów herbaty jaśminowej w Fuzhou, więc autentyczna herbata jaśminowa Fuzhou na rynku nie może być tylko dwadzieścia lub trzydzieści funtów. Yuan .

Tieguanyin może zrobić herbatę jaśminową

Jasmine Herbata nadaje się do picia
wczoraj, w miejscu domu RV, wiele osób po zobaczeniu ” Laojunmei „Jasmine Tieguanyin, byłem zaskoczony.” Tieguanyin może również zrobić herbatę jaśminową? Wiele osób wydało takie pytania.

Weng Fushui powiedział, że nie tylko Tieguanyin może zrobić herbatę jaśminową, ale także wiele herbaty można wykonać w herbatę jaśminową, taką jak
czarna herbata,
zielona herbata.

W latach 80. ci, którzy zajmowali rynek północny, byli w zasadzie herbatą jaśminową. W tym czasie herbata jaśminowa była również najwyższą ceną herbaty. Wiele liści herbaty nie jest zabarwionych jaśminem. Herbata musi zostać przetransportowana do Fuzhou Najpierw i wykonane w herbatę jaśminową. Nawet w tym czasie bardzo słynny West Lake Longjing i Huangshan Maofeng zostali przetransportowani do Fuzhou i wykonane do herbaty jaśminowej 23] Bo dlaczego musisz rozwinąć różne herbaty i jaśmin, Weng Fushui, ma to na celu zaspokojenie smaku różnych ludzi, zbieranie obu i odświeżenie herbaty.Ponieważ różne gusta herbaty i właściwości herbaty są różne, więc możesz pić ją wcześnie, środkowa i późno.

Weng Fushui zasugerował, że kiedy jesteś starszy w nocy, pij czarną herbatę jaśminową i pij autentyczną herbatę jaśminową Fuzhou.

All Rights Reserved 2021.