Jaka marka prezentowej czarnej herbaty do kupienia

1. Jaka marka herbaty prezentowej jest dobra
prezenty na prezenty lub herbatę, którą pijesz. Nie patrz tylko na markę, jeśli kupujesz swoją cenę, a herbata nie jest dobra, nie jest to podwójna strata. Stracił bogactwo i stracić twarz. Nauczmy uczyć się o wyborze herbaty:
Kolor i przejrzystość: ogólnie dobra herbata, jej kolor jest zgodny z oryginalnym kolorem.
Jednak część herbaty ma wiele wspólnego z delikatnością surowców. Kolor każdej herbaty jest inny.
Ponadto zależy to od tego, czy herbata ma zanieczyszczenia. Jeśli herbata o zbyt dużej ilości zanieczyszczeń zawsze daje ludziom poczucie gorszych produktów, dobra herbata powinna być rzadka w zanieczyszczeniach.
Wreszcie, jeśli chcesz kupić dobrej jakości markę herbaty, zaleca się zarezerwowanie herbaty na oficjalnej stronie gościnności. Drzewa herbaciane są hodowane pod szkodnikami, a jakość jest ściśle kontrolowana. Jednak liczba herbaty w Jiupin każdego roku jest niewielka i należy ją zarezerwować z wyprzedzeniem!


Yi Tieguanyin
Z biegiem lat starsi wysłali herbatę Oolong. Tieguanyin należy do herbaty Oolong i jest przedstawicielem dziesiątej słynnej herbaty w Chinach. W zielonej herbaty i czarnej herbaty należy do herbaty półferowanej. Tieguanyin jest unikalny dla „Guanyin Rhyme”, zapachu i eleganckiego rymu, „Qi Bubao Yu Xiangxi Yueyue Man Xun Xile Ridge Yun Tao”. Tieguanyin jest nie tylko pyszny, ale także naturalnie pyszny, a funkcja opieki zdrowotnej jest również najlepsza w herbatę. Natura herbaty jest stosunkowo bardziej miękka, która nie będzie miała dużego wpływu na podrażnienie na ludzki żołądek, a herbata Tieguanyin ma lepszy wpływ przeciwutleniający na ludzkie ciało, które może skutecznie walczyć z starzeniem się. Picie często może odgrywać dobry efekt zdrowotny.
2. Pu’er Tea
Pu’er Tea należy do czarnej herbaty. Nazywa się, ponieważ jest stare w Pu’er Mansion (obecnie miasto Pu’er) w Yunnan. Teraz odnoszący się do herbaty produkowanej w strefie herbaty Pu’er, jest to surowiec, który rozpoznaje obszar herbaty Pu’er w dużych gatunkach liści Yunnan w obszarze herbaty Yunnan. Kolor jest brązowy czerwony, wewnętrzna zupa tekstury jest czerwona i jasna, aromat jest unikalny Chen Xiang, smak jest łagodny z tyłu, a dno liści jest brązowe czerwone. Istnieją surowa herbata i gotowana herbata, surowa herbata jest naturalnie fermentowana, a gotowana herbata jest sztucznie gotowana.

Wydajność i efekt surowej i dojrzałej herbaty są różne, a wpływ zdrowotny na ludzkie ciało nie są takie same. Wybór herbaty zmienia się w sezonie, aby lepiej wybrać herbatę zgodnie z Charakterystyka herbaty i skuteczności. Picie herbaty jesienią jest mocne, a pogoda jest sucha jesienią, a „suchy gaz należy zamówić”. Często sprawia, że u200bu200bpopulacja jest sucha. Wskazane jest picie herbaty z pół -literem i fermentowanym. Picie herbaty w ten sposób jest umiarkowane i nie jest zimne ani gorące, co jest bardzo odpowiednie na jesienną pogodę.
Po trzecie, mały gatunek Czarnej Herbaty
Zhengshan Mała czarna herbata hodowlana, jest inicjatorem czarnej herbaty na świecie. Znany również jako mały gatunek Lapshan, jest to rodzaj czarnej herbaty produkowanej w Chinach. Herbata jest wędzona igiełami sosnowymi lub drewnem opałowym, które ma bardzo silny zapach. Mały obszar hodowlany Zhengshan znajduje się w Wuyishan City w prowincji Fujian. Z powodu palenia liście herbaty są czarne, ale zupa z herbatą jest ciemnoczerwona. Zhengshan Small Breed Black Tea to najstarsza czarna herbata, która jest bardzo odpowiednia do curry i naczyń mięsnych. Zhengshan Mała hodowla czarna herbata zewnętrzna kształt jest gruby,Kolor jest ciemny, zupa jest czerwona po namoczeniu, aromat jest wysoki z sosnowym dymem, smak jest łagodny, z smakiem zupy longan, dodaj smak longan zupy, smak mlecznej herbaty nie jest Zmniejszony, tworząc mleczną herbatę podobną do syropu, płynny kolor jest jeszcze bardziej kolorowy.
Czwarty, Wuyishan Dahongpao
Wuyishan Dahongpao jest najbardziej prestiżową herbatą na górze Wuyi. Jest znana jako „King of Tea” i rośnie na stromej skalnej ścianie w Jiulong. Po ocenie przez mistrza herbaty wielką czerwoną herbatę szlafroki została przewieziona do 9 razy, a prawdziwy smak oryginalnej herbaty nie był jeszcze wyłączony -zapach Osmanthusa. Druga słynna herbata spadła do 7 razy, a smak był bardzo lekki. W rezultacie „King of Tea” był koroną „Króla herbaty” i znany był w kraju i za granicą. Dahongpao (jedna z dziesięciu najlepszych słynnych herbaty w Chinach) to słynny skarb w herbaty w Wuyi (herbata Oolong) w prowincji Fujian. Jest najlepszą cechą w Wuyi Rock Tea. Jest produkowany na górze Wuyi w południowej części Chong’an w Fujian. Istnieje wiele rodzajów drzew herbacianych w górach Wuyi.

Teraz wiem, jak wybrać odpowiednią herbatę do starszych? Wysyłanie herbaty jest sposobem na wyrażenie synowskiej pobożności, ale to, czego potrzebuje starszy. je. To będzie skręcone niż ty


Tieguanyin.


Tianfu Herbata powinna być nadal dostępna
2. Jaka marka herbaty jest ogólnie odpowiednia do wysyłania ludzi?
Niezależnie od tego, czy jest to herbata, czy inne przedmioty, najważniejsze jest zobaczenie obiektu. Oto kilka sugestii do odniesienia:

1. Zobacz, jaką osobę podano. Jeśli jest to urzędnik dostojowy, nie musisz dbać o herbatę, po prostu bądź drogi.
2. Spójrz na preferencje obiektu. Oznacza to, że druga impreza lubi pić, co podano herbatę.
3. Sprawdź, czy są tabu. Pewna herbata ma oczywisty wpływ na ludzkie ciało, więc herbaty, która nie jest odpowiednia, nie można dostarczyć. Na przykład Tieguanyin jest bardzo pachnący, a kolor jest dobry, ale stymulacja żołądka jest stosunkowo duża. Jeśli druga strona jest Nie dobrze, nie wysyłaj tego.

Obecnie na rynku jest więcej liści herbaty, to Tieguanyin, Pu’er, Dahongpao i biała herbata. Cena wynosi dziesiątki dolarów na różnych poziomach. Wan również ma[123 ]
Wysłałem wcześniej herbatę w kolorze herbaty innych. Czuję, że jest to również dobre, opakowanie jest wysokie. Jeśli dostaniesz prezent, będzie wyglądał bardziej gustownie.


Dobra jakość, możesz zapytać szefa podczas procesu zakupu! Oczywiście należy być wysokim, które są zapakowane w słoiki lub pudełka. Jest również odpowiedni dla osobowości osoby. Jeśli jego osobowość jest stosunkowo wesoła, zaleca się wysyłanie zapachu bardziej naturalnie.
Jakość herbaty jest dobra lub zła. Gdy nie ma instrumentu naukowego i identyfikacji metody, można ją ocenić za pomocą czterech aspektów: koloru, zapachu, smaku i kształtu. I użyj tych czterech aspektów, aby ocenić jakość jakości herbaty i zwykle użyj jej do identyfikacji, pachnących, dotyku i jakości. To znaczy, aby spojrzeć na wygląd, kolor, wąchać aromat, dotknąć paska, otworzyć zupę do smaku. konkretnieBelow: Look at color —- Different tea has different color characteristics. Smażona zieleń w zielonej herbaty powinna być żółta, zielona zieleń powinna być ciemnozielona zielona, u200bu200ba długotrwałe powinno być lekko beżowe w jasnej zieleni; jeśli kolor zielonej herbaty jest ciemny i ciemnobrązowy, jakość musi być słaba . Cera zielonej herbaty powinna być jasnozielona lub żółta, czysta i jasna; jeśli jest ciemnożółta lub mętna, nie może być dobra herbata. Czarna herbata powinna być czarna i tłusta, zupa jest czerwona i jasna, a część równoległej zupy z herbatą może tworzyć koło żółtych pierścieni oleju wokół filiżanki herbaty, powszechnie znanego jako „Złote koło”; czarna herbata. Herbata Oolong lepiej jest zrobić niebieskie brązowe światło. Spójrz na kształt —- możesz ocenić jakość herbaty na podstawie kształtu herbaty, ponieważ jakość herbaty jest bezpośrednio związana ze świeżymi liśćmi zebrania herbaty, a także jest związana z wytwarzaniem herbaty, co odbija się kształt herbaty. Podobnie jak dobra herbata na długim, kształt jest lekki, płaski, prosty, jak miska paznokci; dobra herbata, ciasna i jednolita granulki; dobre paski z czarnej herbaty gongfu są ciasne, granulki z herbatą na czerwono są schludne i narysowane; .. . Jakość jest dobra, możesz zapytać szefa podczas procesu zakupu! Oczywiście należy być wysokim, które są zapakowane w słoiki lub pudełka. Jest również odpowiedni dla osobowości osoby. Jeśli jego osobowość jest stosunkowo wesoła, zaleca się wysyłanie zapachu bardziej naturalnie.


Jakość herbaty jest dobra lub zła. Gdy nie ma instrumentu naukowego i identyfikacji metody, można ją ocenić za pomocą czterech aspektów: koloru, zapachu, smaku i kształtu. I użyj tych czterech aspektów, aby ocenić jakość jakości herbaty i zwykle użyj jej do identyfikacji, pachnących, dotyku i jakości. To znaczy, aby spojrzeć na wygląd, kolor, wąchać aromat, dotknąć paska, otworzyć zupę do smaku. Szczegółowe informacje są następujące: Spójrz na zróżnicowaną kolorową herbatę ma różne charakterystyki kolorów. Smażona zieleń w zielonej herbaty powinna być żółta, zielona zieleń powinna być ciemnozielona zielona, u200bu200ba długotrwałe powinno być lekko beżowe w jasnej zieleni; jeśli kolor zielonej herbaty jest ciemny i ciemnobrązowy, jakość musi być słaba . Cera zielonej herbaty powinna być jasnozielona lub żółta, czysta i jasna; jeśli jest ciemnożółta lub mętna, nie może być dobra herbata. Czarna herbata powinna być czarna i tłusta, zupa jest czerwona i jasna, a część równoległej zupy z herbatą może tworzyć koło żółtych pierścieni oleju wokół filiżanki herbaty, powszechnie znanego jako „Złote koło”; czarna herbata. Herbata Oolong lepiej jest zrobić niebieskie brązowe światło. Spójrz na kształt —- możesz ocenić jakość herbaty na podstawie kształtu herbaty, ponieważ jakość herbaty jest bezpośrednio związana ze świeżymi liśćmi zebrania herbaty, a także jest związana z wytwarzaniem herbaty, co odbija się kształt herbaty. Podobnie jak dobra herbata na długim, kształt jest lekki, płaski, prosty, jak miska paznokci; dobra herbata, ciasna i jednolita granulki; dobre paski z czarnej herbaty gongfu są ciasne, granulki z herbatą na czerwono są schludne i narysowane; są są schludne; Wiele pąków, pąków itp. Jeśli pasek jest luźny, cząstki są luźne, liście są szorstkie, a kości są lekkie, nawet jeśli nie jest to dobra herbata. Pachnące aromat —- Wszelkie liści herbaty mają zapachy, takie jak naczynia zielonej herbaty, zapach zielonej herbaty i orchidea, zapach kasztanowy itp., Czarne zestawy herbaty zapachu i słodki zapach lub kwiatowy zapach; Oolong Gotowany brzoskwiniowy zapach brzoskwiniowy zapach brzoskwiniowy i tak dalej. Jeśli aromat jest niski, będzie gorszy od gorszej herbaty; te z chen qi to herbata chen; te z pleśnią i innymi zapachami są zniszczoną herbatą. To gorzka herbata, która ma naturalny aromat. Herbata kwiatowa bardziej przyciąga gości herbaty z mocnym zapachemIstota Smak smaku —- lub smak herbaty, sam smak herbaty składa się z goryczy, ściągającego, słodkiego, świeżego, kwasu i innych składników. Odsetek jego składników jest właściwy, a smak jest świeży i pyszny. Jednocześnie różne rodzaje herbaty mają różne gusta. Pierwsza zielona herbata ma swoją gorycz, ale posmak jest silny, a język jest świetny. Astrobato , język. Czarna herbata o wysokiej jakości smakuje mocno, silną i świeżą; czarna herbata na niskim poziomie jest płaska i bez smaku. Wejście do kupującej herbaty jest bardzo gorzkie, ale po wypiciu jest słodki powrót. Charakterystyka są następujące: cechy jakości herbaty wiosennej, letniej herbaty i herbaty jesiennej można opisać z dwóch aspektów.
(1) Suszenie jest głównie oceniane na podstawie trzech czynników suchej herbaty. Każda zielona herbata jest zielona, u200bu200bczarna herbata jest ciemna, herbata jest gruba i ciężka, albo jest więcej białej, a paski czarnej herbaty i zielonej herbaty są ciasne. Ziarna koralików są okrągłe, a aromat jest bogaty. To jest jakość Charakterystyka wiosennej herbaty. Zielona herbata jest ciemna, czarna herbata jest różowa, liście herbaty są jasne i szerokie, delikatne łodygi są szerokie, a czarna herbata i paski zielonej herbaty są luźne, granulki herbaty koralików są luźne, a aromat jest lekko stary. Jest to cechy jakości letniej herbaty. Zielona herbata jest żółta i zielona, u200bu200bkolor czarnej herbaty jest ciemnoczerwony, liście herbaty są różne, liście są cienkie i cienkie, aromat jest stosunkowo spokojny, jest to logo jesiennej herbaty. (2) Oglądanie na mokro polega na dokonaniu przeglądu zupy herbaty i dalszych osądów. Po warzeniu liści herbaty zatonięcie jest szybkie, aromat jest silny i trwał, a smak jest łagodny; zupa z zielonej herbaty jest żółta w kolorze zielonym, a czarna zupa z herbatą jest czerwona i czerwona gotówka. Po warzeniu liści herbaty zlew jest wolniejszy, a aromat jest nieco niższy; smak zielonej herbaty nie jest gęsty i lekko ściągający, zupa jest zielona i zielona, u200bu200ba dno dna liści jest mieszane z miedzianymi zielonymi kiełkami; Hongliang; dno liści herbaty jest cienkie i twardsze, a jest wiele liści. Po warzeniu liści herbaty aromat nie jest wysoki, a smak jest prosty. Dno liści ma miedziane zielone liście kiełkowania. Rozmiar liści jest inny. Ustaw

[Tieguanyin] Ah bardzo prosty powód, stare żelazo, bez problemu ~ szukając

Wyślij herbatę organiczną jest lepsza, T Three Organic Tea, Wyprodukowane w ekologicznym pochodzeniu czarnej herbaty Yingde ma rzadkie 3000 akrów wszystkich ekologicznych ogrodów herbacianych w Chinach. Integralność, wdrażaj jakość zapewnienia całego procesu. Obecnie Chiny, Unia Europejska, Stany Zjednoczone i Japonia zostały uznane przez ponad 30 krajów na świecie!
3. Jaka herbata jest dobra na prezenty?
Interesujący czarnej herbaty znajduje się w Chinach, a czarna herbata pochodzi z Wuyi Mountain, Fujian. W Europie w XVIII wieku czarna herbata, jako najbardziej godna podziwu i pełna szacunku napój, była często używana przez niektórych szlachty, aby się pochwalić, przedstawili krewnych i przyjaciół, symbolizujący smak i osiągnięcia. Ta tradycja trwa do dziś … [123 ]
Teraz najlepsza czarna herbata Jin Junmei, która jest popularna w Chinach, była faworyzowana przez coraz więcej przyjaciół i stała się codziennym napojem. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy zaprosisz trzech lub pięciu powierników, zanurz garnek czarnej herbaty Jin Junmei z garnka królewskiego pinho, nie tylko YiyiMiłość, ale także podkreśla sens życia, można opisać jako cudowne, niezachwiane i uzupełniają się nawzajem.

Rzeczy są rzadkie i drogie, a prezent jest odpowiedni; dobra herbata jest jak dobre życie i dobre prezenty.

Dlaczego chcesz pić czarną herbatę Jin Junmei?

Przede wszystkim czarna herbata Jin Junmei jest najlepszą funkcją zdrowotną we wszystkich napojach herbaty. Ma łagodną jakość i łagodną smak. Częste picie może nie tylko odżywić żołądek, ale także odporność na grypę, antykancer oraz przeciwnowotwornik, przeciwnik, przeciwnik i rak. Wpływ opóźniania starzenia się. Ponadto badania wykazały, że długotrwałe picie czarnej herbaty może również poprawić funkcję naczyń krwionośnych u pacjentów z chorobą wieńcową i przywrócić zdrowie pacjentów z arteriosklerozą wieńcową.

Dlaczego powinniśmy wybierać czarną herbatę „Jin Junmei”?

Ponieważ jest to unikalna dobra herbata na świecie, jest to czysta wioska -tongmuguan w głównym obszarze rezerwatu przyrody Nature Wuyishan, który jest ponad 1500 metrów nad poziomem morza i nie ma Byłem w ogóle zanieczyszczony chemicznie; dla krańca pąka dzikiego drzewa herbaty, wykwalifikowana kobieta może wybrać tylko około 2000 pąków dziennie, a 500 gramów Jinjunmei wymaga około 60 000 do 90 000 cienkich pąków, to znaczy ponad 20 wykwalifikowanych Kobiety są wybierani na jeden dzień; jest to tradycyjny ręcznie robiony ręcznie, który porzucił poruszenie linii montażowej.

„Istnieje ocena, która jest zgodna z koncepcją zdrowia i uwzględnia konotację nowoczesnych prezentów.” To jest powód, dla którego większość wybiera czarną herbatę Jin Junmei, aby dać prezenty.


Teraz Jin Junmei sprzedany przez Xiamen Diwang Tea Co., Ltd. pochodzi z Tongmuguan Village, Wuyi Mountain. Ma pełne odmiany, doskonałą jakość i niedrogie ceny. Zakup.

Daj najważniejszą osobę, najbardziej wdzięczną osobę, wyślij najcieplejszą i pachnącą czarną herbatę Jin Junmei!


Kluczem jest poleganie na tym, jaką herbatę lubią pić. Jeśli lubisz pić herbatę kwiatową, nie daj ludziom zielonej herbaty. Jeśli lubisz pić zieloną herbatę, nie lubisz najlepszej czarnej herbaty. Myślę, że można pić zieloną herbatę, zwłaszcza czarną herbatę. Niektórzy ludzie naprawdę nie lubią tego smaku.

Jakich klientów chcesz wysłać? Jeśli jest to dama, najlepiej wysyłać herbatę damską; na przykład: herbatę z żeń -herbatę lub zieloną herbatę właśnie wymieniono; jeśli to mężczyzna, lepiej jest podać zieloną herbatę lub Guanyin zeszłego roku w zeszłym roku. Ponadto zależy to od tego, czy Twoi klienci lubią herbatę i jaką herbatę zwykle pijesz? Herbata ma białą herbatę, czarną herbatę, zieloną herbatę, czarną herbatę, herbatę kwiatową itp. Najważniejsze jest podążanie za ludźmi.
Powiedz ci kilka odniesień:
1. Longjing in Meijiawu w Zhejiang;
2. Billuochun w środku Jiangsu Su;
3. Mao Feng in Huangshan, Anhui;
4. Anhui Huo Shanhuang Buds;


5. Six of Liu’an, Anhui;
6. Tieguanyin z ANI, Fujian;
7. Oriental Piękno na Tajwanie;
8. Jaskinia Tajwanu Oolong;


To nawyk degustacji herbaty w różnych miejscach. Podobnie jak my, wysyłam grupę Pu’er do klienta. Oczywiście, zgodnie z tym, według Znaczenie klienta, wybierz inną herbatę ceny


Prezenty na herbatę i dostawę, ponieważ osoby, które wysyłasz herbatę, szacuje się, że cała herbata została wypijona, czujesz, że uważasz, że bardzo dobrze jest dobrze Herbata jest również średnia w oczach innych. Lepiej jest podać herbatę żeń -szenia, tę rzecz, odżywiając. Prezenty na prezenty, pijcie to dobrze. A teraz żeń -szeń jest nadal organiczny, jakość jest gwarantowana. Widziałem żeń -szeń, trochę herbaty z żeń -szenia oraz żywność ekologiczną certyfikowaną przez europejską i amerykańską certyfikat w Taobao Mall. Jeśli podasz prezent na herbatę, spróbuj tego. Znaleźli go wyszukiwanie w centrum handlowym Taobao i żeń -szeń. Oficjalny flagowy sklep.


Wyślij dahongpao, nazwa słuchana Geely, herbata jest również pyszna
4. Co lepiej wysłać herbatę? Czy cena nie jest zbyt oburzająca? Prezenty są bardzo szczególne na temat wieku, kondycji fizycznej, cele prezentów i tak dalej. Jeśli wysyłasz liderów, spróbuj kupić słynną herbatę, taką jak Jin Junmei dziesiątki tysięcy funtów lub stare surowe ciasta Pu’er; jeśli wyślesz starszych do picia, możesz rozważyć czarną herbatę, pu’er lub herbatę oolong. Zasadniczo dobrze jest uzyskać 500 funtów do masowego spożycia. Jest to zalecane dla chińskiej herbaty, Daiyi, przypominające Jiangnan, Tianfu, Wuyi Xing, Zhengshan Hall. Jeśli planujesz być nieco bardziej wysoki, ponad tysiąc, możesz spojrzeć na czarną herbatę w Zhengshan Hall lub Lion Brand Longjing. Dostawa herbaty jest wiedzą. Po pierwsze, ludzie, którzy chcą wysłać herbatę zwykle mają zwyczaj picia herbaty. 1. Nie, wtedy możesz rozważyć kąt herbaty prezentowej. Opakowanie jest nieco bardziej wykwintne. Jeśli chodzi o samą herbatę, nie jest to ważne. 2. Tak, wiedz, jaką herbatę zwykle pije, a następnie wybierz odmiany, które są lepsze lub cenione w podobnej herbaty. Na przykład moi przyjaciele, tacy jak Oolong, mogę zająć się ludźmi, aby znaleźć bardzo dobrą herbatę Tajwanu Pengfeng. Cena jest umiarkowana i nie jest łatwo zobaczyć na rynku. Opakowanie nie musi być zbyt dobre, ale należy żyć. 3. Bardzo potężni lub mistrzowie. Tacy ludzie często mają ścisłe standardy do picia herbaty. Zaleca się, aby pierwsza dostawa z perspektywy przeglądu herbaty jest bardzo dobra. Opakowanie można zignorować, ale herbata musi być dobra. Drugim nie jest wysyłanie herbaty, ponieważ jeśli nie spełnia jego standardów, lepiej go nie wysyłać. Goście herbaty często nie dotykają herbaty, której nie lubią. Krótko mówiąc, nie mówi się, że najlepszym wyborem jest wysłanie herbaty. Musisz ją ważyć zgodnie z powyższymi standardami. Jeśli chodzi o kupowanie herbaty, jeśli są warunki, spróbuj udać się na lokalny hurtowy rynek hurtowy. Niezależnie od tego, czy ją rozumiesz, możesz kupić bardziej przystępną herbatę na rynku w takim miejscu. Dostawca opakowań.