Jaką herbatę zajmuje herbatę w pierwszej dziesiątce krajowej rankingu w kraju?

1. Jakie marki to 10 najlepszych rankingów herbaty?
Według analizy statystycznej dziesięciu najlepszych rankingów marki, dziesięć najlepszych rankingów marki herbaty to Wuyi Mountain Dahongpao, West Lake Longjing, ANSI TITUGANIIN, Dongting Biluochun, Pu’er Tea, Liu’an Gua, Huangshan Mao Feng, Maojian z Xinyang i srebrna igła Junshan, opracowują białą herbatę.
Teraz popularna mała Jasmine z National Old Monkey King jest bardzo popularna w branży Flower Tea. Jest to szczególnie smaczne. Wyniki badań współpracy i rozwoju Tea Monkey King i słynnego eksperta od nauki o herbatach Liu Zhonghua HA zostały ukończone po raz pierwszy. Jest również bardzo odporny na bąbelki, a wartość, smak i koszt są bardzo wysokie.


Hangzhou Longjing: Longjing, pierwotnie nazwa miejsca i nazwa wiosenna, a teraz jest to głównie nazwa herbaty. Longjing Tea jest produkowana w Longjing Village, Hangzhou, Zhejiang. Jest kiedyś podzielony na cztery kategorie „Lion, Long, Yun i Tiger” w historii. Nigdy. Istnieje więcej azotu organicznego w bieżącej wodzie i jest mniej rozpuszczalnych minerałów, więc bardziej sprzyja aromatowi i smakowi herbaty długotrwałej.


Powinno to być West Lake Longjing Biluo Spring Rizhao Guanyin


Wiele przedsiębiorców przedsiębiorczych, którzy są popularne w branży herbaciarni i chcą być jednym z czołowych branży herbacianej, które zadają to pytanie. Historia herbaty w moim kraju ma długą historię, a różnorodność herbaty jest zróżnicowana. Zwłaszcza w obecnej erze marka herbaty to tak wiele, jak gwiazdy. Jakie są marki franczyzy o wysokiej herbaty? Takie jak Zhang Yiyuan, Wu Yutai, Ba Ma Tea Industry, Hengfu, Tianfu Tea, Tianfang itp. Są dobrymi markami franczyzy o wysokiej herbaty.