Mor kum kabı çamurunun kalınlığı nasıl yargılanır?

Zisha mineralleri, 100 metreden daha derin yeraltı madenlerinden çıkarılır. Mor çamur, kırmızı çamur, yeşil çamur olsun, bir dizi u0026 ldquo; çamurdan sonra denir. u0026 rdquo; olmadan önce u0026 ldquo;

Madendeki sınıflandırmayı alın. Rüzgar ve yağmur, güneş ve güneş, güneş ve gece, birkaç ay hatta yıllarca, böylece maden vücudu yavaş yavaş parçalara ayrılır, yani u0026 ldquo; açık -AIR rüzgarı u0026 rdquo; Sadece küçük bir parçacık haline geldikten sonra gevşek granüler peletlerden öğütülür. Çeşitli malzemeleri sökün: Seçilmiş, demir, kireçtaşı ve bazalt gibi bazı safsızlıkları sökün. Çamurda demir içeren safsızlıkları emmek için çamurda büyük bir mıknatıs ve servis ile bir tokat atın.

Mineral Kırma: İnce toz haline getirmek için taş kullanın ve taş öğütmeden yapılan parçacıklar dairesel şekle yakındır. Tencere yapıldıktan sonra tencerenin nefes alabilirliği çok daha iyi olacaktır. Toz elek: Mesh gereksinimlerinin sayısına göre eleklerin farklı özelliklerine sahip filtre.

Su karıştırma ekleyin: Yuvarlak dipte büyük silindirlere su ekleyin, mor kum çamurunu batırın ve yağmur suyuyla su. Su su ile su ile olacaktır. Oynaklık, boş yüzeyde tuz analizi oluşturarak bitmiş ürün tamamlayıcı hale getirir. Çamurda rafine etme: El yapımı rafine etme, kurutulmuş tozu suyla karıştırmak, yapay ahşap havaneli çekiç kullanmak veya taşla ezmek, keskin bir silahla açmak, bölüm parlaktır ve çamur organizasyonunun her bir kısmı düzgün ve nemlendirilebilir. Islak Çamur Topakları: El yapımı topaklar çoğunlukla 1 metreden fazla dikdörtgendir. Chen Rotten Fermantasyonu: Islak çamur bloklarını mahzenin ıslak bir kısmına veya tankın tankına yerleştirin.

Gu Jingzhou, 4 numaralı Huanglongshan ile mor kum kapları yapmaya başladı. Tencereler yapmak için Huanglongshan’ın orijinal cevheri çamurunu kullanın. Orijinal cevher çamuru çok renkli görünmüyor. Ancak, çiğ cevher doğal çakıl içerdiği ve çay uzun süre batırıldığı için, çay rengi çakıldan yayılacak, bu da Mor kum kabı rengi daha nazik ve hatta bir tür yeşim. Bunun en iyi çamur olduğunu hissediyor. Orijinal cevher çamuru sıradan çamurdan çok daha iyi.

Mor kum tenceresinin yüzeyindeki kum dokusunun hassas olup olmadığı. Mor kum çamurunun mezonlarının sayısına bağlıdır. Messemidler ne kadar büyük olursa, kumlu doku, daha küçük olursa, haberci, daha küçük olursa, ve daha kalın. Bazı insanlar narin kum dokusunun hassas ve güzel göründüğünü söyler ve bazı insanlar küçük pürüzlü kum, pürüzlü güzelliğin ve daha iyi hissettiğini söyler.

Mor kum çamurunu anlamak için, u0026 ldquo; Mor kum mineralleri toz haline getirildikten sonra elden alınmalıdır. Ekranın ekranının ekranı büyüktür ve elekten sonra toz kalındır; ekran ağının gözleri küçüktür ve elekten sonra toz incedir. Küçük mezonlar, büyük örgü gözler, kalın parçacık boyutu; büyük örgü, küçük örgü gözler, ince parçacık boyutu vardır.

Yaklaşık 60 ağın çamurlu tencere, tencerenin yüzeyi hassas ve kumludur ve ıslatma sonrası parlaklık da iyidir. Su emme oranı yaklaşık%3 ~%5’tir. Quartz, Yunmu , Chi mayın ve diğer malzeme kristalleri ve daha az cam fazı, daha iyi sismik, nefes alabilen ve fiziksel güce sahip, soğuk ve ısı, nefes alabilen ve geçirimsiz olarak ayağa kalkabilirKimyasal reaksiyonlar meydana gelir ve sadece metable fiziksel reaksiyonlar ortaya çıkar.Elle hazırlanan çamur şimdi yaklaşık 60 ağ ve mekanik preparat ile hazırlanan çamur 100 ~ 120 ağ.

Su ve durgun atma ekleyin ve ayrıca, çamurun yoğunluğunu artırmak, çamurdaki köfte ve küçük parçacıklar arasındaki boşluğu sıkıştırarak, vakum almak u0026 ldquo;