Hiç çamur işçiliğini ve ucuz mor kum tenceresini gördünüz mü?

Mükemmel mor kum işleri u0026 mdash; u0026 mdash; sizi asla düşük fiyatlarla çekmeyecek, iyi mor kum işleri, çoklu boyutlarla, kullanım değeri, estetik değer, tarihsel değer ve kültürel değer ortaktır doğal değeri. İçsel değer ve piyasa faktörleri ekonomik değeri birlikte belirler.

Vasat ve hatta daha düşük mor kum potu kızartılabilir, ancak mükemmel işler ucuz olmayacaktır. Bu kırılmayan gerçektir. Orijinal fiyatın dörtte biri fiyatındaysanız, u0026 ldquo; satıcı şikayetçi olmamalıdır, muhtemelen ucuz olarak alınmamış olmanız muhtemeldir, ancak bu pot değersizdir.

Mor kum potu satın alırken, en ilgili soru: u0026 ldquo; ne kadar? u0026 rdquo; u0026 ldquo; indirim var mı? u0026 rdquo; ldquo; yoksa bana iki fincan mı gönderiyorsun? u0026 rdquo;

Ve satıcının ifadesi müzakere edilmedikten sonra sürpriz ve anlaşma gösterdi. Sadece çok pahalı olmak gerekiyordu? u0026 rdquo;

Bilmiyorsunuz, iyi mor kum kapları, kendi butiklerinin onurları, düşük fiyatlarla kimseyi memnun etmeyecek. Önünüzdeki görünüşte sıra dışı mutfak eşyaları, yazarın yıllarca yaratılmasının özüdür. Dikkatlice parlatma ve tekrarlanan rafine etme sürecinde, mor kum halkının yaşam algısı ve doğa algısı.

Neden düşük bir fiyata iyi bir tencere alıyorsunuz?

Onlar aracılığıyla, sadece işçiliğin güzelliğini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda arkalarına gizlenmiş zanaatkarların kalplerini de karşılayabilirsiniz. Yaratıcılığı nasıl azaltabilirim?

İyi bir tencere satın almak sadece yatırım değil, aynı zamanda hasattır. Bu dönemde, yeniyi sevmek ve eskiden nefret etmek çok kolay olduğunda, ciddi ve ciddi bir kalp hasat etti. Piyasa ekonomisi çağında, tüm metalarda kültürün ve duyguların sonu fiyatlar olmalıdır.

Mor kum koleksiyonu popüler olduktan sonra, iyi tencerelerin yayılması, popülerliği ve kaldırılması nihayet parayla yerleşir.

Bugün, şeylere bakmaya değer ve her zaman yarın şeylere bakarak şeylere bakmanın bir yoludur. Deeping her zaman iyi bir markayı benimsemenin bir yoludur. Pot arkadaşları için, akciğerleri kavramanın bir ağrısına u0026 mdash; u0026 mdash; bir zamanlar önünde iyi bir pot vardı, ama onu beslemedi. Eğer kaçırırsa pişman oldu.

Mor kum tenceresi çay adamı, çay adamı. Bir kalple yorumlamaya çalıştığınızda, bir tencerenin hayatı vardır.

cevherden güzel cihaza, hammaddelerin gerçek ve kalitesinden titiz ve mükemmel yaratıcılığa kadar sıcak ve zarif bir mor kum potuna kadar doğdu.

u0026 ldquo; Zisha Pot u0026 rdquo;, şimdi yavaş yavaş herkesin hayatına dahil edildi, bu yüzden çay içme için, çay arkadaşları mor kum potunu seçiyor,Neden? Zisha, pratik, ödüllendirici ve değerli bir entegre olan bir sanat eseridir. Birçok meraklı için, bir tencere çay ve bir pot oynamak insanlara büyük bir fiziksel ve zihinsel zevk getirebilir. Bugün size, tam kanatlı Mor Kum Pot Pazarı’nda tanıtacağım u0026 ldquo; mallar u0026 rdquo;? Nedir u0026 ldquo; Artwork u0026 rdquo;?

Emtia potu

Üretilen motivasyon piyasayı karşılamak, halkın günlük ihtiyaçlarını karşılamak, çamur kabul edilebilir, cihaz türü uyumluluğu birleştirilir ve kalite farklıdır.

Bu tür pot esas olarak iki noktadır: çamur ve işçilik. Çamur herkesle ilgili en çok endişe vericidir. Sonuçta, her gün çay ve çay içmek önemlidir. Bu çok önemlidir. Çamur saf olmalıdır; işçilik, ağız sapı vb. Temizlenir. Bir nokta Su su bittiğinde, sudan çıkmalı ve zayıf olamazsınız. Emtia kaplarının fiyatı genellikle yüzlerce ila binlerce’dir. Piyasa ihtiyaçlarının çoğunu karşılamak için bir miktar pratik yola sahip olabilir.

Sanat eserleri

Zisha pot sanatının sanat eserinin motivasyonu mutlaka değiş tokuş etmek değildir. Bununla birlikte, sanatın tarihte u0026 ldquo; Bu nedenle, sadece sanatın amacının değişim için kullanılmadığına, daha zengin motivasyona sahip olabileceğine inanılabilir.

Bu tür mor kum potu benzersiz kültürel çağrışımı, garip etkilerin görsel oluşumunu ve ürün sanatsal yaşamı yansıtır. Çamur saf, işçilikte zarif, zarif bir görünüm, klasik tip dışında el yapımı veya dikkatli bir yaratıcılıktır. Hafif bir mal ise, oluşmasına yardımcı olacak olağanüstü iç güç vardır; eğer bir çiçek eşyaları ise, işçiliğinin karmaşık ve zorluğunu gösterir.

Koleksiyon

Koleksiyon pahalı veya nadir olarak biliniyorsa, ekonomik güçle tutarlı olmalıdır. Örneğin, orta şehirlerde standart bir konut satılabilir ve bir Ünlü çalışmalar da modern bir aileye küçük bir aile ile donatılabilir.