Çay töreninin altı beyefeni nedir?

Çay ve çay töreni Çin’de ortaya çıktı. Çay töreni kültürünün geliştirilmesi sırasında binlerce yıldır, ek çay için bazı araçlar üretildi. Çay Töreni u0026 rdquo; Peki çay töreninin altı beyefendinin etkileri nelerdir u0026 rdquo; özel etkileri nelerdir? Sizi kısaca tanıtmama izin verin.

Çay sanat malzemelerinin çay gemilerinin enstrümanı

“çay kaşığı” olarak da bilinen, tencereye girmek, çay miktarını ölçmek, uygun olanı sağlamak için çay kullanımıdır. Çay kadranı olarak da bilinen çay miktarı

. İnce küçük bir sap, asıl amacı tencerede demlenmiş çayı ve çayı kazmaktır. Ayrıca çay lotusundan tencereye çay ayırabilirsiniz, bu yüzden isim çaydır.

“Çay Kıyıcıları” Çay Klipsli işlevi çay ile aynıdır, tencereden bıçaklanabilir; aynı zamanda genellikle sıcak ve sıcak ve sıcak önlemek için fincanı çay bardağı ile yıkamak için alınır. Hijyenik.

Çay iğnesinin işlevi, tencere ağzı çay ile engellendiğinde su akışını sorunsuz tutmak için çaydanlık iç ağını (kovanını) temizlemek veya çay yapraklarını koyduktan sonra eşit olarak koymaktır. Çay Yaprakları. TÜM ÇAY ÜSTÜNDE

Çay’ın tencereden düşmesini önlemek için çayı rehberlik etmek için çayı ayarlarken çay sızıntısı yerleştirilir

Çay Tören Grubu Tüm Çay Sanatı Performansında Dötülmez Şiirlerin Araçları, süslemenin güzelliği olan şiirin sanatsal bağlamının güzel bir manzarasıdır. Hem pratik bir araç hem de sanatsal bir tezahürüdür, birçok çay arkadaşı haline getirir Sevdim.