“Bir tencere ve iki çay” nedir, neden mor kum potu “iki çaydan bir tencere değil”

So -Called u0026 ldquo; iki çaydan oluşan bir tencere; Mor kum tenceresi daha iyi, daha iyi olduğu ve masaların kullanımını vurguladığından, tencerenin korunması için daha yararlı değil, ancak pot arkadaşlarının çoğu u0026 ldquo;

İyi tencereler iki çay değildir, bu da söylenecek hiçbir şey olmayan bir çaydanlık ile bir çaydanlık tarafından demlenen çay çorbası, çay orijinal aromasının tazeliğini ve saflığını koruyabilir.

Mor kum tenceresi, seramik ve porselen arasında bir çay cihazıdır. Özel bir çift delikli yapıya, mükemmel geçirgenliğe ve sızıntıya sahiptir. Çay suyunu emmek iyidir.

Bir uçtan bir tür çay için doğmak için çaydan ne tür bir iffet var?

Çay setlerinde iyi bilinen bir mor kum potu olduğu ortaya çıktı. Mor kum tenceresinin yapısı özellikle özeldir ve sadece çift delikli bir yapı kullanır. Bu şekilde, bir yapıya sahip çaydanlık çay çorbasını emmeye ve çay kokusunu sonsuza dek yaptırmaya yardımcı olabilir.

A u0026 ldquo tarafından demlenmiş bir çay; iki çaydan başka bir şey yok; aynı zamanda sıcak su ile hafif bir çaydan da dökülebilir.

Çay benzeri gündelik kültürel aktiviteler içmek, çayın tadına ek olarak, diğeri sakinleşmek ve sakinleşmektir, ikincisi mutluluk ve sevinçtir.

當 你 堅持 堅持 二 二 茶 茶 的 一 原味 原味 原味 原味 原味 原味 原味 的 的 的 混雜 混雜 香氣 感受 味 味 味 味 味 味 味 味 味 味 味 之 之 之 之 清雅 清雅 清雅 清雅 清雅 清雅Bir tanıtım duygusu; ve görüşünüz geçtiğinde u0026 ldquo; iki çaydan bir tencere u0026 rdquo; başka bir devlet hissedeceksiniz: gevşek, rahat, hoşgörülü, sakin, ama doğal olarak eğlenceli!

True Me anında, Xiangyu’yu elinde tutar ve insanlar çay kadar hafiftir.