Otantik Fuzhou Yasemin Çayı

Çin Bilgi: Dünden bir gün önce, “Laojunmei Günlük RV’lere giren yasemin çayı” Gazete A15 versiyonu “Fuzhou Jasmine Çay Üstadı Geleneksel Fuzhou Jasmin Çayı için Fragman Ziyaretçiler için tatmak için kişisel olarak çok sayıda okuyucunun yanıtı aldı.

Dün, RV Home Federation sergisinin yerinde, sergide sergiye birçok kişi geldi ve bir fincan Jasmine Çayı tatmak için Fuzhou’daki Jasmine Tea sergisine geldi. Hediye.

Otantik Fuzhou Yasemin Çayı

Yasemin saati yok Fuzhou Yasemin Çayı

Üç gün boyunca çay satın alın

İçinde Yasemin yoktur

123]
RV ev mobilyası sergisine gittim ve etrafta dolaştım, bir fincan çay içmek için yoruldum. Susuzluğu gidermek ve ısınmak için çok iyi bir seçim oldu.

İzleyici bu kokulu ve tatlı çayın Fuzhou Yasemin Çayı olduğunu bildiğinde, şaşırdı: “Neden daha önce bu kadar lezzetli yasemin çayı içmediniz?”
Fuzhou Yasemin’e göre Çay endüstrisi ittifakından sorumlu kişi, piyasada otantik fuzhou yasemin çayı satın almak zordur. Birçoğu kesilmiş malzemeler veya başka yerlerde yapılan yasemin çayıdır. Birlikte, yasemin çayı olarak satmak.

“Aslında, otantik Fuzhou Yasemin Çayında Yasemin yok.” Sorumlu kişi Yasemin Çayının Yasemin aromasından çaydan yapılmış bir çay olduğunu söyledi. Sayısız. Birçok insan yasemin çayını düşük dereceli çay olarak görür, çünkü otantik yasemin çayına dokunmadılar.

Usta Weng Fushui, Fuzhou Yasemin Çayı’nın gerçekten iyi olduğunu hissettiğini tanıttı, bu yüzden bu alanda araştırma yapmaya kararlıydı. Herkesin eski görkemli dünyayı Fuzhou Jasmine Çayı’nı yeniden anlayabileceğini umuyordu. Ayrıca, bu gazete aracılığıyla okuyucuların Fuzhou Yasemin Çayını yine “düşük uçlu ürünler değil.” Günler

“Fujian Minrui Tea Endüstrisi Weng Fushui,” Fuzhou Tea Tea Geleneksel İşçilik ve Çay Kralı 2010 Master ve Tea King yarışmasında “Usta ve Mirasçı Kalıtım unvanını kazandı. 4 Altın Ödülleri.

Birçok okuyucu buraya geliyor, “Üstadın bu kadar genç olmasını beklemiyordum.” Bazı okuyucular raf olmadığını söyledi. “Ayrıca çay bardağı ve çaydan hediyeler aldık.” Dedi.

Sonra, Weng Fushui arka arkaya gelen üç kişi almaya devam etti. 50’li yaşlarındaki adamlardan biri 8 窨 “laojun mei” yasemin iğnesi aldı ve ayrıca 30’larında bir adam da satın aldı. 7 窨 “Eski”Junmei “Yasemin Beyaz Saç Maymun.

Fuzhou aksanına sahip 40 yıllık bir kadın Weng Çiçeği En Etkileyici yaptı.” Dün bir gün önce aldım, dün aldım ve bugün aldım . “Weng Fushui, gazetecilere dün kadının mavi bir ceket giydiğini ve her seferinde” Old Junmei “8 窨 İnci Kralı 1.600 yuan bir kutu satın aldığını söyledi.

Çay içtikten sonra o kadın dedi,” Şeker çok güçlü tadı, bu yüzden on kattan fazla batırılmış ve ev aroma ile doludur. “Böyle sadık bir tüketiciyi gören Weng Fushui, olay yerine % 10 indirim verdi.

Otantik Yasemin Çayı

Catty başına en az 100 yuan maliyeti

” Evet 2030 yuan pound fuzhou yasemin çayı var mı? “Sabah 9’da, yaklaşık 50 yaşında olan yaşlı bir Fuzhou adamı, Weng Fushui’yi görür görmez Fuzhou Yasemin Çayı aldı. Pound, ve sonra en az 100 yuan olacak. Diye sordum: “Fuzhou Yasemin Çayı daha önce sadece 9 yuan ve 1 pound idi. Neden şimdi 1 kızlık ve yirmi yuan alamıyorum? “Sonunda, Fuzhou’nun yaşlı adamı geri dönmeden ayrıldı.

Weng Fushui bir kereden fazla karşılaştı.
Weng Fushui, geleneksel Fuzhou Yasemin Çayı’nın 4 窨 1 1 olması gerektiğini tanıttı. Yukarıdaki standartlar, kedi başına çay başına kedi başına 6.000 tomurcuk filiz vardır. 2,5 kg fuzhou lokal dikim yasemin karıştırma ile donatılmıştır. , vergiler, vb.

Fuzhou Yasmine Çay Endüstrisi İttifakından sorumlu ilgili kişi ayrıca, çay kütüphanesi toplandığında belirli bir nem olduğunu analiz etti. Aynı zamanda, elek için çay parçalanmış toz oluşumunu sürekli olarak işlemektedir. Bunlar, Fuzhou’daki Yasemin Çayı maliyetindeki artışın faktörleridir, bu nedenle piyasadaki otantik Fuzhou Yasemin Çayı sadece yirmi veya otuz pound olamaz. Yuan

Tiaguanyin Yasemin Çayı Yapabilir

Yasemin Çay İçmek İçin Uygundur

Dün, RV House’un yerinde, birçok insanı gördükten sonra “” Laojunmei “Yasemin tieguanyin, şaşırdım.” Tiaguanyin de yasemin çayı yapabilir mi? Birçok kişi bu tür sorular yayınladı.

Weng Fushui, sadece Tiaguanyin’in yasemin çayı yapabileceğini değil, aynı zamanda siyah çay,
yeşil çay gibi birçok çay da yapabileceğini söyledi.

1980’lerde, kuzey pazarını işgal edenler temelde Yasemin Çayı idi. O zaman, Yasemin Çayı da en yüksek çay fiyatıydı. Birçok çay yaprağı Yasemin ile lekelenmemelidir. Çay Fuzhou’ya taşınmalıdır. Birincisi ve Yasemin Çayı’na dönüştürüldü. O zaman bile, çok ünlü West Lake Longjing ve
Huangshan Maofeng Fuzhou’ya nakledildi ve Yasemin Çayı’na yapıldı.
23] Neden çeşitli çay ve yasemin geliştirmeniz gerektiğinden, Weng Fushui tanıtıldı, bu farklı insanların tadını tatmin etmek, her ikisini de toplamak ve çayı ferahlatıcı hale getirmektir.Çeşitli çay zevkleri ve çay özellikleri farklı olduğundan, erken, orta ve geç içebilirsiniz.
Weng Fushui, geceleri yaşlı olduğunuzda yasemin siyah çayı içtiğini ve sabahları otantik fuzhou yasemin çayı içtiğini önerdi.

All Rights Reserved 2021.